Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu işler gülmekle olmaz kanıtın var mı? En hızlı 5 karakterinden biridir demişim. Sanji'den hızlı 5 karakter say. Oda'nın elinden çıkan seriyi tartışıyorsan önce Oda'ya taş at tasarladığı karakter sonuçta onun kaleminden çıkıyor. Kanıtın varsa söyle tayfanın en vazgeçilmez üyesi kim? Zoro demeye bile kalkma Chopper ondan fazla tayfayla ilgileniyor. Adam yolunu bulmaktan aciz, gemi içinde önemli aldığı tek bir karar var o da Luffy ile Usopp'un tartışması sonrası koyduğu tavırdır. Geri kslan bölümlerin tamamını ya yatarak ya da antrenman yaparak geçirdi. Niye Kek adasına kadar peşinden gitti o zaman dayağını yedikten sonra niye ısrarla halen Sanji diye tutturdu. Sanji'ye saldırma sebepleriniz bile çok kolaya kaçıyor. Tayfa için en vazgeçilmezdir dedim. Sanji'den başkasının yaptığı yemekler sadece karın tokluğunu giderir ama Sanji yaparsa o ziyafettir. Hepsi yemek için kırılan bir tayfa için herhalde boğazı önce gelir.
Aynen aldığı tek karar Usopp olayı başka yok. :/

Luffy'nin baygın olduğu zaman Kuma'yla teke tek dövüşmesini bile atmayı gerek duymuyorum.

Bunu atman hata olmuş yalnız iman power ile kazandığı dövüş bu Zoro'nun. Tıpkı Luffy'nin ki gibi. Sanji'ye de aynı iman power'ı verirse Daz'ı Zoro'dan kolay bir şekilde bile alabilir.
Ben dövüş arasındaki fark için attım. Alabilir dersek bir çok karakter bir çok kişiyi alabilir. Olasılık üzerinden konuşmuş olacağız. Kuma olayında da Zoro yerine başkası olabilirdi, Fakat Oda Zoro'nun acıyı almasını seçti. Zoro yerine Sanji'yi seçseydi o zaman. Veya Zoro yerine Sanji Supernova olsaydı, Supernova olmadıysa ''En Kötü Nesil'den'' olsaydı. Mesela bunlar sürekli denk ise neden hep Zoro oldu zaman atlaması öncesinde bile. Neden hep Smoker-Tashigi, Coby-Helmeppo varken bunların karşısına Luffy ve Zoro'yu koydu?

Ya tayfa içinde bir denge var işte. Zoro nasıl Luffy'den aşağıdaysa, Sanji de Zoro'dan aşağıda. Hem güç hem irade olarak. Haydi Zoro, Luffy'den güçlü veya şu an bile eşit diyenlere fanlık yapma diye laf atılıyor da, bari Zoro Sanji'den her zaman üstündü denilmesine laf atılmasın. :/

Aynen aldığı tek karar Usopp olayı başka yok. :/

Luffy'nin baygın olduğu zaman Kuma'yla teke tek dövüşmesini bile atmayı gerek duymuyorum.

Ben dövüş arasındaki fark için attım. Alabilir dersek bir çok karakter bir çok kişiyi alabilir. Olasılık üzerinden konuşmuş olacağız. Kuma olayında da Zoro yerine başkası olabilirdi, Fakat Oda Zoro'nun acıyı almasını seçti. Zoro yerine Sanji'yi seçseydi o zaman. Veya Zoro yerine Sanji Supernova olsaydı, Supernova olmadıysa ''En Kötü Nesil'den'' olsaydı. Mesela bunlar sürekli denk ise neden hep Zoro oldu zaman atlaması öncesinde bile. Neden hep Smoker-Tashigi, Coby-Helmeppo varken bunların karşısına Luffy ve Zoro'yu koydu?

Ya tayfa içinde bir denge var işte. Zoro nasıl Luffy'den aşağıdaysa, Sanji de Zoro'dan aşağıda. Hem güç hem irade olarak. Haydi Zoro, Luffy'den güçlü veya şu an bile eşit diyenlere fanlık yapma diye laf atılıyor da, bari Zoro Sanji'den her zaman üstündü denilmesine laf atılmasın. :/
Ben de güçlüdür diyorum Zoro Sanji'den ama kat kat üstün değildir 2 yıl öncesinde.

O dövüşlerde herkes yeni saldırı açtı. Madem güle oynaya dövüyordu iki kere diable vurmadan yenseydi?
Neyse şuna bak bakalım denkler miymiş?

Bak bu Sanji’nin, Kumaya yaptığı saldırı. Kuma yerinden oynamıyor bile ve Sanji ayağını kırıyor. Ve ne diyor? Çelikten mi yapılmış çok sert.

Bu da Zoro’nun yaptığı saldırı. Kuma ne hale geliyor iyi bak. Ve Zoro yapıya da zarar verebilmiş. Ve Zoro ne diyor? Çelikten daha sertsin.

Bak ya harbiden fanlık yapıyormuşum :/
Abooo kardeşim ne yaptın ya? :( Sen şuan Zoronun "isimli" saldırısıyla hani şu çeliği kesitği saldırı ile Sanjinin düz tekmesini kıyaslıyorsun. Diable jambe bile açmamış... Filler değilse eğer bu zamanlar animeden takip ediyordum Sanji diable ile vuruşunu yaptığı bir bölümde parçalanmaya başladı diyorlardı px için.

Edit: Zoronun en güçlü 2. saldırısı.

Bu işler gülmekle olmaz kanıtın var mı? En hızlı 5 karakterinden biridir demişim. Sanji'den hızlı 5 karakter say. Oda'nın elinden çıkan seriyi tartışıyorsan önce Oda'ya taş at tasarladığı karakter sonuçta onun kaleminden çıkıyor. Kanıtın varsa söyle tayfanın en vazgeçilmez üyesi kim? Zoro demeye bile kalkma Chopper ondan fazla tayfayla ilgileniyor. Adam yolunu bulmaktan aciz, gemi içinde önemli aldığı tek bir karar var o da Luffy ile Usopp'un tartışması sonrası koyduğu tavırdır. Geri kslan bölümlerin tamamını ya yatarak ya da antrenman yaparak geçirdi. Niye Kek adasına kadar peşinden gitti o zaman dayağını yedikten sonra niye ısrarla halen Sanji diye tutturdu. Sanji'ye saldırma sebepleriniz bile çok kolaya kaçıyor. Tayfa için en vazgeçilmezdir dedim. Sanji'den başkasının yaptığı yemekler sadece karın tokluğunu giderir ama Sanji yaparsa o ziyafettir. Hepsi yemek için kırılan bir tayfa için herhalde boğazı önce gelir.
Güzel kardeşim, iddia sahibi kanıtla sorumludur, cins misin nesin la? :D Uçan kanatlı öküz gerçektir, hadi olmadığını kanıtla bakayım hahahahah. Gayet gülerek oluyor bence.

Abooo kardeşim ne yaptın ya? :( Sen şuan Zoronun "isimli" saldırısıyla hani şu çeliği kesitği saldırı ile Sanjinin düz tekmesini kıyaslıyorsun. Diable jambe bile açmamış... Filler değilse eğer bu zamanlar animeden takip ediyordum Sanji diable ile vuruşunu yaptığı bir bölümde parçalanmaya başladı diyorlardı px için.
Sanji burada düz tekme atmıyor. Sanji’nin bu saldırısı düz bir saldırı değil yani. ve Zoro sa ashura yapmamış farkındaysan. :)

Sonrası demedim öncesi dedim. :/

Sen okuduklarını başka türlü algılamışsın. Sanji Doflamingo karşısında eziklenmedi. Jozu'yu bile tuttu Doflamingo... Bir zahmet Sanji'yi tutsun. Zoro ise zaman atlaması sonrası bir zahmet amiralin bir saldırısına karşılık verebilsin. Küçümseniyor dediğin Sanji bile Luffy'le, Big Mom'ın saldırısını durdurdu.

O şaşıranlar zamanında Ray ve Gaban tıpkı Zoro ve Sanji gibi çıkacak diyordu.

Üstteki arkadaşın da bu olaya yorumunu bekliyorum. Madem eşittiler neden Arlong'a birisi böyle tepki verirken, Arlong diğerinde ödü bokuna karışıyor? Eşit değil mi bu iki karakter neden aynı şekilde çizmedi Oda?

Öncesinde dalga geçen Arlong

Sonrasında ödü bokuna karışan Arlong.

Bu ise eşit olduğu söyleyenen Jabra ve Kaku. :D Sanji ne yorumu yapıyor o dövüş hakkında. Baya aynı seviye dövüşler.

Arkadaş iddia sahibinin değil itiraz edenin kanıtla mükellef olduğunu söylüyor, tartışmaya değmez. Uçan spagetti canavarının gerçekliğine de inanıyordur yüksek ihtimalle.

Sanji burada düz tekme atmıyor. Sanji’nin bu saldırısı düz bir saldırı değil yani. ve Zoro sa ashura yapmamış farkındaysan. :)
Yahu düzden kastım diable jambe açmamış hali. Sen şimdi o saldırı ile yukarıya sonradan ekledim Zoronun en güçlü 2. saldırısını nasıl kıyaslarsın? Sonra kızıyorsunuz fanlık diyince.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık