Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Saldırı Gücü

Marco saldırı gücü bakımından zayıf.Ama savunma olarak One Piece'in en iyisi belki de.Bu açığını buradan kapatıyor karşıya normalden az hasar verse de az hasar alıyor.

Smoker konusunda daha hiç bir şey görmedik.Law vs'si güç savaşı değil daha çok kılıç savaşıydı.Gördük ki öküz gibi fiziksel gücü ve hakisi olan tek vuruşta Sanji'yi haşat eden Vergo Law'dan tek yiyor.Smoker Law'ı neredeyse alıyordu son anda dikkatsizliğine kaybetti.

Valheru21

Ben hala bu sayfadaki Vergo'nun Smoker hakkında dediklerine takmış durumdayım.Vergo bu sen değilsin, bu senin savaşma tarzın değil diyor bunlarla acaba ne kastetti Vergo.Yoksa Smoker duman ile bambaşka bir biçimdemi dövüşüyor çözemedim.

Marco'nun saldırı gücü artsa bile amiral alamaz demişsin, amiralde kastın burda akainuysa katılırım. Ama Kizaru için ekstra güce bile gerek yok. Eşit şartlarda bir dövüşte Marco bence Kizaru'yu yener.

Eşit şartları biraz açayım, birincisi saldıran-savunan durumu Marco'nun aleyhine. İkincisi kaygı-stres durumu Marco'nun aleyhine. Üçüncüsü dikkat-konsantre olayı Marco'nun aleyhine. Dördüncüsü ve sonuncusu da deplasman ev sahibi durumu, yine Marco'nun aleyhine
Marconun Kizaruyu alması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.Tamam savaşta vurdu ancak duran ve farkında olmayan Kizaruya vurdu bu adam ışık hızında hareket edebiliyor.Ayrıca Marconun en fazla 2 hakili saldırı karşılayabileceğini düşünüyorum kalanı abartı olur.Vede ben kaçırdım mangada Hakili saldırıdan sonra iyileşme sahnesini birisi koyabilirse sevinirim.

Ek olarak alehine kelimesi ile lehine kelimesini karıştırmışsın sanırım. :)

Smoker çok abartılıyor bence bazı arkadaşlar tarafından :) fanı olabilirsiniz ama bu kadar abartmaya da lüzum yok beh.

Marconun Kizaruyu alması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.Tamam savaşta vurdu ancak duran ve farkında olmayan Kizaruya vurdu bu adam ışık hızında hareket edebiliyor.Ayrıca Marconun en fazla 2 hakili saldırı karşılayabileceğini düşünüyorum kalanı abartı olur.Vede ben kaçırdım mangada Hakili saldırıdan sonra iyileşme sahnesini birisi koyabilirse sevinirim.

Ek olarak alehine kelimesi ile lehine kelimesini karıştırmışsın sanırım. :)
Karıştırmamış,sen yanlış anlamışsın sanırım.

Aleyhine demek iyi durumda olmayan kötü durumda kalan demek değilmiydi yani Marco konsantresi bozuk,Kizarunun evinde(Marinede),kaygılı ve stresli iken mi yenecek Kizaruyu?
Evet.Adam mesajında, eşit şartlarda dövüşseler Marco nun Kizaruyu yeneceğini söylemiş.Ardından da savaştaki koşulları göz önüne alarak bir karşılaştırma yapmış ve durumun "savaşta" Marco nun aleyhine olduğunu açıklamış
Yani bir şey karıştırdığı yok,sen dikkatsizlik ediyorsun.

Tamamen eşit şartlarda dövüşseler hatta Kizaru Marco'ya 3 gol avans verse Marco yine alamaz Kizaru'yu.

Gorousei'nin Marco'yu öven bir konuşması vardı ama ne diyorlardı tam hatırlamıyorum, birisi koyabilir mi buraya? Yani o adamların bile övdüğü Marco'ya sadece bir Yonkou'nun tümen komutanı olarak bakmak hata olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık