Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Eğer devlet belli bir zümreye askere emir verme yetkisi tanıdıysa, o asker onun verdiği emri dinler. Yine bir hiyerarşik sistemin içerisindeler.
Devlet vermiyor bunu kendilerine hak gören yine kendileri.Kutsalları hem devlet yaptın hem savunma bakanı yaptın bakalım daha neler yapacaksın amiral savunmak için.

Devlet vermiyor bunu kendilerine hak gören yine kendileri.Kutsalları hem devlet yaptın hem savunma bakanı yaptın bakalım daha neler yapacaksın amiral savunmak için.

Dünya Hükümetini kuranlar onlar. Düzeni sağlamak için de Denizcileri kurmuşlar. Onları da kendilerine bağlamışlar. Katılmıyorsan tartışmak zorunda değilsin, imalı laflar yazmana gerek yok.

Dünya Hükümetini kuranlar onlar. Düzeni sağlamak için de Denizcileri kurmuşlar. Onları da kendilerine bağlamışlar. Katılmıyorsan tartışmak zorunda değilsin, imalı laflar yazmana gerek yok.
Yahu imalı laflar yazmıyorum ima olarak neyi algıladın yazdığım herşey gayet açık ve net dümdüz yazdım.Bu sistem onları kutsallara köpek yapıyor iyi kötü doğru yanlış ayırt etme hakkı bile olmadan.Sen istediğini söyleyebilirsin övebilirsin bu onların kutsalların kuçu kuçuları olduğu gerçeğini değiştirmez.İçlerinde sorgulayan adamlar var ama kizaru ve akainu şimdilik onlardan değil.He ilerde belki farklı şeyler olur orasını bilemem.

Yahu imalı laflar yazmıyorum ima olarak neyi algıladın yazdığım herşey gayet açık ve net dümdüz yazdım.Bu sistem onları kutsallara köpek yapıyor iyi kötü doğru yanlış ayırt etme hakkı bile olmadan.Sen istediğini söyleyebilirsin övebilirsin bu onların kutsalların kuçu kuçuları olduğu gerçeğini değiştirmez.İçlerinde sorgulayan adamlar var ama kizaru ve akainu şimdilik onlardan değil.He ilerde belki farklı şeyler olur orasını bilemem.

Dediklerinin alakasız da, neyse. İleride Amiraller farklı şeyler yapsa yine sövecek bir şeyler bulursunuz.

başa geldin anca emir veriyorsun moruk senin emrinin altındaki amiraller fos çıktı.

Adamlar kutsal toprakların içinden geçti, tükürüp adam öldürecekler,dağ toprak bırakmadılar senin elemanların;

gücümüzü tam kullanmamalıyız gibi bir gaflet ve delalette bulunuyor

geberin lan size su veren itfaiyenin..

Gücü iyi, idealleri ve kişiliği sağlam ama hizmet ettiği adamlar leş. Karakter formatı bu neticede arı kovanına fazla da çomak sokmamak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık