Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Masum insanları öldürdüğü için mi borçlusun?
Neyin demagojisini yapıyorsun onu anlamadım.Kaldı ki Ace ve WB'den dolayı söyledim ben onu.Kanın,vahşetin fazlaca hakim olduğu bir evrende herkes pollyanna gibi takılıp,kimsenin başına bir şey gelmezken Akainu bulunduğu ortamın gerçekçiliğini yansıtıyor.Aka'nın sahnelerinde en azından pollyanna serisi okuduğunu unutuyorsun.

Neyin demagojisini yapıyorsun onu anlamadım.Kaldı ki Ace ve WB'den dolayı söyledim ben onu.Kanın,vahşetin fazlaca hakim olduğu bir evrende herkes pollyanna gibi takılıp,kimsenin başına bir şey gelmezken Akainu bulunduğu ortamın gerçekçiliğini yansıtıyor.Aka'nın sahnelerinde en azından pollyanna serisi okuduğunu unutuyorsun.
Ben zaten o sahnelerini savunurum, iyi de yapmıştır ama öyle rastgele çer çöp indirdiği, coby’e racon kestiği sahneler israftan başka bir şey değil.

Evet arkadaşlar yıllar boyu yapılan tartışmalar bitmiş olabilir. Yabancı forumlarda geçen bir ifadeye göre Oda sesli olarak Sakazuki için gelmiş geçmiş en güçlü Denizci demiş. Bu iddia yakında yanlışlanır ya da doğrulanır ilgili kişilerce. Biz beklemede kalalım. :D
Bu saatten sonra...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık