Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sengoku (Zirve)

• Konbuyu başlatan brkyhelios
  • Başlangıç tarihi

Akainu vs Sengoku

• Akainu

Kullanılan: 60 48.4%
  • Sengoku

Kullanılan: 60 48.4%
  • Berabere biter

Kullanılan: 4 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    124
Akainu zorlanarak.

Hız ve dayanıklılık olarak aşağı yukarı aynıdırlar.
Ama saldırı gücü olarak Akainu önde isabet ettirirse acımaz süründürür.

Tabi dediğin genç Sengoku için geçerli yoksa eşşeğe tek atamayan adam anca Marco gücündedir.

Son düzenleme:
Zaten şuan ki amiraller de her gün yonkou'larla vs atıyordu. Öyle bir yazmışsın ki sanki adamlar randevulaşıp vs atıyormuş, yada aralarında söz kesmişler bir adam iki kişiyle savaşmış olamazmış gibi. Garp'ın Roger konusunda bir takıntısı olduğu için muhtemelen emir falan dinlemeden peşinden gidiyordur ama geri kalan denizcilerin öyle elini kolunu sallayarak savaşa gittiğini sanmıyorum..
Aralarında söz kesmelik bir durum yok. Biri denizci biri korsan görevleri belli. Eskiden bildiğimiz 2 tane güçlü adam varken . Garp ve Sengoku 'dan bahsediyorum. Bildiğimiz shiki WB Roger gibi korsanlarla bunlar vs yapmıslardır diyeceğiz tabiki. Ve bu adamlar şu an karşımızda kalıcı bir yaraları yok. Denk dövüşmüşler yani. Bir Amiral gidip de zaten Yonkou alamaz . Denk dövüşmesi yeterde artar bile . Garp ve Sengoku bu yaşlarına geldiği için bunları yaptıklarını söylemem çok doğal ve seride şu an aktif olan filo amirali olan Akainu bir vs atsa zaten gösterilir orasını kafana takma yani. Diğerleri artık aktif değiller ancak Flashback ile görebiliriz . Ama bu adamlar zirvedekilerle savaşıp sağ çıkmış kişiler. Ben daha Akainu'nun sağlam bir Yonkou ya da KK gücünde biriyle vs sini görmediğimden kimse kusura bakmasın zirvedeki Garp ve Sengoku Akainu'yu döverler ;)

brkyhelios

Aralarında söz kesmelik bir durum yok. Biri denizci biri korsan görevleri belli. Eskiden bildiğimiz 2 tane güçlü adam varken . Garp ve Sengoku 'dan bahsediyorum. Bildiğimiz shiki WB Roger gibi korsanlarla bunlar vs yapmıslardır diyeceğiz tabiki. Ve bu adamlar şu an karşımızda kalıcı bir yaraları yok. Denk dövüşmüşler yani. Bir Amiral gidip de zaten Yonkou alamaz . Denk dövüşmesi yeterde artar bile . Garp ve Sengoku bu yaşlarına geldiği için bunları yaptıklarını söylemem çok doğal ve seride şu an aktif olan filo amirali olan Akainu bir vs atsa zaten gösterilir orasını kafana takma yani. Diğerleri artık aktif değiller ancak Flashback ile görebiliriz . Ama bu adamlar zirvedekilerle savaşıp sağ çıkmış kişiler. Ben daha Akainu'nun sağlam bir Yonkou ya da KK gücünde biriyle vs sini görmediğimden kimse kusura bakmasın zirvedeki Garp ve Sengoku Akainu'yu döverler ;)
yani sen şimdi akainu ile wb vs atmadı diyorsun?wb ölümden dönmedi diyorsun?

Haki ile her şeyin yapılabileceğini düşünüyorsan ne diyeyim bilemedim.Ama haki bir noktaya kadar.Her özelliğini görmedik belki ama ne umuyorsunki hakiden.Zaten belirttim uyanmayı engellemenin,uyanmanın önüne geçmenin illa bir yolu vardır.

Magmanın içinde kalınca hepten haki ile mi kurtulcaksın?Haki tükenen bir şey daha yeni öğrendik.Akainu belki de görüp görebilceğin en ters rakip.Sengoku'yu neden bu kadar güçlü görüyorsun anlamadım.O dönem amiralleri falan başka güçlü denizcilerde vardır.Garp Roger'e Sengoku'da diğerlerine dalmış değil ya./

Sengoku güçlü bir karakter ama özel değil oysaki Akainu gücünün yanı sıra özel bir karakter.
Haki ile herşeyin çözülebileceğine inanıyorum . Akainu'nun rakipleri amiral aşağısı adamlar olmayacağı için ve Luffy gibi bir forma giripte bolca haki harcayacaklarını düşünmediğimden dolayı hakileri öyle bitmez. Zirveye yakın adamların hakiden bitap düşeceğini düşünmüyorum. Sadece Luffy'de bunun olmasının nedeni Amiralliğe yolunun olması olduğunu düşünüyorum ne zaman hakisi yeterli gelir o zaman bu cocuk oldu derim. Sengoku'yu özel görmemin sebebi ise Logia'dan bile nadir mistik zoan sahibi olması hemde Budha . O meyve mağmadan güçlü bir meyvedir ve neler çıkarır ondan. Ama Akainu'nun atakları tartışmasız yıkıcı ona lafım yok. Ama zirve güçteki Sengoku'yu yenecek birşeyini görmedim kusura bakmasın kimse. Yaşlı Wb ile vs atmakla olmuyor . Genç WB gücü göreceksin KK gücü göreceksin yarasız beresiz bu yaşına geleceksin o zaman sorun yapmam :)

yani sen şimdi akainu ile wb vs atmadı diyorsun?wb ölümden dönmedi diyorsun?
Hayır. Yaşlı,güçsüz,hasta Wb ile vs attı . Ve ondada 2 yumrukta ne hallere düştüğünü gördük. Bunun aksine Sengoku'nun genç WB,rayleigh , Shiki ile vs attığını düşünüyorum. Dönemde en güçlü adamlar Garp ve sengeku ve birde zetto gördük başka onlarla savaşacak adam görmediğimizden ve Garp Roger ile savaşıyorken . Sengoku 'ya da Shiki,Wb , Rayleigh gibi adamlar kalıyor diye düşündüğümden ve Logia'dan daha nadir Mistik Zoan meyvesine sahip olduğundan Sengoku'yu daha önde görüyorum :)

Yonkou yada o ayarda biri ile savaşmanın öyle çocuk oyuncağı olmadığını marineford çok güzel gösterdi bize. Öyle hergün olacak birşey değil çok kritik bir durum olmadıkça ne denizcilerin nede korsanların böyle büyük bir savaş yapmak istemeyeceğini biliyoruz, öyle gidip "gel demirci arkası vs" muhabbeti gibi bir olay değil, ve geçmişte böyle bir olay olduğuna dairde bir bilgi yok. Akainu, Kizaru, Aokiji yıllardır amiral olan adamlar, sen bunlardan herhangi birinin gidip bir yonkou ile savaştığına inanıyor musun mesela.?

Yonkou yada o ayarda biri ile savaşmanın öyle çocuk oyuncağı olmadığını marineford çok güzel gösterdi bize. Öyle hergün olacak birşey değil çok kritik bir durum olmadıkça ne denizcilerin nede korsanların böyle büyük bir savaş yapmak istemeyeceğini biliyoruz, öyle gidip "gel demirci arkası vs" muhabbeti gibi bir olay değil, ve geçmişte böyle bir olay olduğuna dairde bir bilgi yok. Akainu, Kizaru, Aokiji yıllardır amiral olan adamlar, sen bunlardan herhangi birinin gidip bir yonkou ile savaştığına inanıyor musun mesela.?
Sengoku ve Garp'ın dönemin en güçlü adamlarıyla savaşını gördük en azından Shiki ye dalan bir Sengoku ve Roger dengi bir Garp var biliyoruz. Diğerlerinin öyle bir olayı geçmediğinden şu an bunlardan güçlü değillerdir. Ama ileride geçme şansları var çünkü bu dönem daha tehlikeli denizlere sahip :)

Sengoku ve Garp'ın dönemin en güçlü adamlarıyla savaşını gördük en azından Shiki ye dalan bir Sengoku ve Roger dengi bir Garp var biliyoruz. Diğerlerinin öyle bir olayı geçmediğinden şu an bunlardan güçlü değillerdir. Ama ileride geçme şansları var çünkü bu dönem daha tehlikeli denizlere sahip :)
Oralarda bir yerde bir tanede Garp olacaktı sanki.?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık