Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181
BB kol bacak bırakmadan kazanır. Şu an OP'un zirvesi olmuş ya da olmak üzere olan adamdan bahsediyoruz. Sadece meyvesini kapatmakla kalmaz magmayı karanlığı ile emer. Depremi de emmişti. Bu birinci meyvesi. İkinci meyvesi ise iki vuruşta Akainu'yu almasına imkan verecek kadar güçlü. Dayanıklılık olarak da daha iyi. Bisento'yu yedikten ve kafasında deprem patladıktan sonra kalkıp bir de Sengoku'nun darbelerine kafa attı. Yürüyerek gitti. Şu adama biraz güvenin sağlam villain.

@amaneden
Dayanıklılik konusunda haklısın fakat 2 yıl önce topuklayarak kaçan adam 2 yılda nasil dövecek seviyeye gelir bana bu mantıklı gelmiyor. Hani Saka yatsa anliycam aksine adam ana Karargahı 4 yonkounun içine atmış rahat hareket etmesinler diye.

Teach vs Akainu kıyaslamasına girmeden;

Teach'in younkou olarak ilan edilmesinin sebebi 2 meyve sahibi olması değil mi? Gereksiz Buggy MF savaşı sonrası Shichibukai unvanını elde ediyor.
Bir kişinin ne kadar güçlü olduğu onun meyvesi ile ne kadar alakalı?
Ben WB'nin meyvesi olan gura gura'ya sahip Teachin, WB ile aynı güçte kullanabileceğine inanmıyorum aradan iki sene geçmiş olsa bile.
WB'nin Teach'in zayıflığını söylemişti "meyve gücüne çok güveniyorsun" diye.

Ayrıca ilk sayfalardaki yorumlarda görmüştüm; "Teach'e karşı en iyi alternatif meyvesiz kişiler" diye yazıyordu. Shanks'a çizik atmış Teach..

Akainu konusunda ise bilmiyorum, emin de olamıyorum. 2 yıl sonra Teach'in güçlendiğini düşünüp de köküne kadar hırslı olan Akainu'nun aynı yerde duracağını farz etmek çok da mantıklı gelmiyor.

not; ilk defa böyle tartışmalı bir konuya yazmış bulunuyorum. bilgi hatalarım yoktur diye düşünüyorum. olursa da sorun değil, ne de olsa düzeltmiş olur ve ben de öğrenmiş olurum :)

Teach meyve alarak avantajlı eğer akainu 2 yılda sağlam haki kastıysa bir şansı olur.Teach yami yami ile meyve gücünü kapatırsa akainu guru guruyu ağzına ağzına yer

Sakazuki 2 yıl öncesinden daha güçlü görünecektir meraklanmayın. Envai çeşit saldırı çıkarmadıysa seriyi bırakırım ( klişe de ekliyeyim)

Sakazuki 2 yıl öncesinden daha güçlü görünecektir meraklanmayın. Envai çeşit saldırı çıkarmadıysa seriyi bırakırım ( klişe de ekliyeyim)
akainu tahminen 15 20 yıldır o meyveyi kullanıyor yani çok büyük bir değişiklik olacağını zannetmiyorum güç olarak.
Teach ise 2 meyveyi alalı toplasan 2 ay olmadı üstüne 2 yıl geçti.Teachte geliştirme potansiyeli daha yüksektir.Akainu belki meyvesini uyandirir.Zirve olarak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık