Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Akainu alır mı bilmem de Big Mom'ı ağır yaralamadan bırakmaz. Finalde Akainu'yu çok daha güçlü göreceğiz gibi hissediyorum.

Akainu alır mı bilmem de Big Mom'ı ağır yaralamadan bırakmaz. Finalde Akainu'yu çok daha güçlü göreceğiz gibi hissediyorum.
Aklı yerinde olmayan Big Mom iki atıyordu da hafızası yerine gelince bayıldı diyeyim o zaman. Queen bağlayıp bir sürü uyuşturucu iğne vurduğu kadından bile korkuyordu.
Ben sadece yanlışını düzelttim, tek yedi dediğin bölümde yerde yatarken kafasının içinden konuşuyor. Diğer bölüm de planım var diye kalkıyor. Baygınken mi kurdu planı?

Amirallerin haki seviyesi bilinmiyor. Hadi diyelim h.hakileri var, saldırıya ekleyebiliyorlar vs ama logianın tek avantajı delikli savunma oluyor bu kadının karşısında. Meyve tabanlı saldırıları derisini aşamayabilirken yüksek ihtimalle; bir de meyvesi logialara inanılmaz ters.
Linlin seride 2 amiral almaya en uygun kişidir.

Amirallerin haki seviyesi bilinmiyor. Hadi diyelim h.hakileri var, saldırıya ekleyebiliyorlar vs ama logianın tek avantajı delikli savunma oluyor bu kadının karşısında. Meyve tabanlı saldırıları derisini aşamayabilirken yüksek ihtimalle; bir de meyvesi logialara inanılmaz ters.
Linlin seride 2 amiral almaya en uygun kişidir.
Marineford'da gelişmiş silahlanma kullandıklarını gördük. Haki konusunda boş değiller yani. Tek sorun kralın hakisine sahip olmayabilirler. Kralın hakisi yonkouları farklı bir seviyeye getirdi.

quuene alamıyor vs diyen varsa akainu dinazor kaldıramaz daha. Linlin saf güç olarak çok güçlü. Akainuya ters yoksa akainu tabii ki parçalayan bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık