Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Anime ne alaka?

Op'ta tek kötü olarak korsanlar yok. Amirallerin temsil ettiği hükümet de var. Hükümeti geçmek için kimi geçmek gerekiyor şu an için? Amiraller.
Korsan kral olmak için kimi geçmek gerekiyor? Yonko lar.

Kafasının yarısı gitti de ne oldu? O haliyle Akainu'ya yusuf yusuf çektirdi. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı :( Şimdi Akainu yaşıyorsa yüzdeyüz mangaka sayesindedir? Hasta Wb geldi Mf'ye onu bile bindirmek için kaç kişi saldırdı da öyle indirebildiler. Sen kalk şimdi bana sağlıklı bir yonkoyu, bir amiral alır de.
Nerede yusuf yusuf çekiyor bir göstersene? O yüzden anime-manga dedim. Eğer mangayı okumamışsan tartışmaya devam etmeyeceğim. WB yarım kafayla zombi gibi geziyor mangaka sayesinde olmuyor da Akainu'nun oluyor. Adam nasıl pert olduysa sonrasında kalkıp dövüşebiliyor. Hayret verici. İşinize gelmeyen yerde de mangaka sayesinde oluyor nedense.

Kötü ne alaka? Zirve güç bunlar işte. Amiral ve Yonko. KK her ikisinin üstü. Bunu anlamak zor olmasa gerek ;)

Ben hiçbir zaman bir Amiral Yonko indirir demedim. Öyle bir yorumumu gösteremezsin zaten. Sadece Amirallerin gereksiz yere gömüldüğünü görünce yorum yapasım geldi.

Nerede yusuf yusuf çekiyor bir göstersene? O yüzden anime-manga dedim. Eğer mangayı okumamışsan tartışmaya devam etmeyeceğim. WB yarım kafayla zombi gibi geziyor mangaka sayesinde olmuyor da Akainu'nun oluyor. Adam nasıl pert olduysa sonrasında kalkıp dövüşebiliyor. Hayret verici. İşinize gelmeyen yerde de mangaka sayesinde oluyor nedense.

Kötü ne alaka? Zirve güç bunlar işte. Amiral ve Yonko. KK her ikisinin üstü. Bunu anlamak zor olmasa gerek ;)

Ben hiçbir zaman bir Amiral Yonko indirir demedim. Öyle bir yorumumu gösteremezsin zaten. Sadece Amirallerin gereksiz yere gömüldüğünü görünce yorum yapasım geldi.
Sen sanırım bu sahneyi görmedin veya görmezden geliyorsun sağlıklı bir WB'ye vurma şansı dahi yok Aka'nın.Zaten şu kalbinin tekleme sahnesine kadar dokunamıyordu bile.+ Squardo olayını daha dahil bile etmiyorum varın siz düşünün.

Sen sanırım bu sahneyi görmedin veya görmezden geliyorsun sağlıklı bir WB'ye vurma şansı dahi yok Aka'nın.Zaten şu kalbinin tekleme sahnesine kadar dokunamıyordu bile.+ Squardo olayını daha dahil bile etmiyorum varın siz düşünün.
Yalnız mfyi baz alıcaksak WB'de Aka'ya Ace ölünceye kadar vuramadı.Ne zaman Ace öldü ondan sonra sinirlenip alıcağı hasarı düşünmeden Aka'yı nakavt etti.Tabii ölümcül hasarlar alarak.WB Aka'dan net üstünde ikisi de birbirine kolay kolay dokunamaz.Ha dokunurlarsa da ikisi de sağlam hasar alır böyle.

Sağlıklı hali KK ile aşık atıyor. Bir zahmet vuramasın kolayca. Herkes WB değil ki.
Gösterilenin üzerine şuanki Linlin MF'de olsaydı darmaduman olurdu etraf karşısında hasta bir Linlin olmuyacağı için, onun için kalbi tekliyen WB tanımlaması yapıyorum.Şuan gösterilen bize Yonkoular en azından Linlin hasta WB'den daha fazla iş yapardı darbe marbe yemiyor kadın.

Edit: @Hakili Yumruk açıklamamı yaptım.

Gösterilenin üzerine şuanki Linlin MF'de olsaydı darmaduman olurdu etraf karşısında hasta bir Linlin olmuyacağı için, onun için kalbi tekliyen WB tanımlaması yapıyorum.Şuan gösterilen bize Yonkoular en azından Linlin hasta WB'den daha fazla iş yapardı darbe marbe yemiyor kadın.

Ben Ace'i uykusunda tekleyen adamın BM'den güçlü olduğunu düşünmüyorum. BM MF'de olsaydı çok da farklı olmazdı. Akainu yerine Garp ile dövüşürdü. Garp'ın Yonkolardan aşağı kalır bir yanı yok bana göre.

Ben Ace'i uykusunda tekleyen adamın BM'den güçlü olduğunu düşünmüyorum. BM MF'de olsaydı çok da farklı olmazdı. Akainu yerine Garp ile dövüşürdü. Garp'ın Yonkolardan aşağı kalır bir yanı yok bana göre.
O zaman fark oluyor işte benim dediğime geliyor yorumun.Eğer oğul teklemekse misyon BM Kata'ya "kendini bir şey sanma" diye res çekiyor.Yanlış hatırlamıyorsam o bölümü.

Darbe marbe yemiyor diye bir şey yok.Şu ana kadar yediği en sağlam darbe o yıldırımdır muhtemelen.O yıldırım mı Aka'nın magma yumruğu mu deseler tartışmasız Aka'nın yumruğu derim.Hastalığı kendini gösterdikten sonra WB diğer yonkoların biraz gerisine düşmüştür ama çok az gerisine düşmüştür.BM Mf'de olsaydı çok farklı bir durum olmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık