Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Wb'nin sağlıklı halde uyku halinde bile kendini koruyabildiğini bunu da haki ile yaptığını görmüştük fakat MF'de saldırıları savuşturamaması hakisini kullanamadığını gösterir. Bunu da sadece hastalıkla açıklayabiliriz.
Yani haki kullanamadıktan sonra WB ile Croco arasında çok fark yok...

akainu en güçlü amiraldi filo amirali oldu garp bigmomdan daha güçlüdür bence hatta sengoku da öyle hadi desene bana garp bigmomdan güçsüz desene ????
Garp BM'den gucsuz.

Su tipe gore guc yakistirmalari baydi artik. KK'lik yolunda Roger, BM karsisinda topuklamis daha ne tur bir bilgi lazim yonkolarin kucumsenmemesi icin...

Bu arada seride Akainu için şöyle bir avantaj sayabilirim. Yonkou alır alamaz onu ayrıntılı incelemem gerek ama şu çok açık;

Akainu bu serideki en yıkıcı güce sahip karakterlerden birisi. Yani eğer Akainu'nun saldırısını yersen gg wp izi.

Anca WB olman lazım o saldırıdan sonra ayakta kalabilmen için.
Adamın yıkıcı gücüne bir şey diyen yok ama bir Yonko o saldırıyı savuşturamıyorsa burada bir yanlışlık vardır. Düşünün ki uykusunda bile saldırıları savuşturan adam bunları savuşturamıyorsa haki kullanamadığını anlıyoruz.

Adamın yıkıcı gücüne bir şey diyen yok ama bir Yonko o saldırıyı savuşturamıyorsa burada bir yanlışlık vardır. Düşünün ki uykusunda bile saldırıları savuşturan adam bunları savuşturamıyorsa haki kullanamadığını anlıyoruz.
Usta ben de diyorum ki; belli ki Akainu'nun savunması daha zayıf atağına göre.

Akainu'yu mesela savunmasını kırmayı başarabilirsen Luffy G4 halinde atacağı gatling ile yenebilir.

Ha ama şöyle bir gerçek var; magma bu adam. Haki falan dinlemez. Yani bu adamın seninle bir yumrukluk işi var. Eğer bu adama açık verirsen, içinden geçer.

Yani haki kullanamadıktan sonra WB ile Croco arasında çok fark yok...
Fark var saldırıları yine çok güçlü ama savunmasız kaldı. Eğer fiziksel olarak öyle güçlü olmasaydı zaten Akainunun yumruğu sonrası ölürdü ama o haliyle bile ayağa kalkıp bize bir Yonko ile Amiral arasındaki güç farkını gösterdi sonra gidip BB ve tayfası ile dövüştü.

@WangQi

Adamın hasta olması, haki sorunu yaşaması, yaşlı olması ..... tarzı şeyler neden önemli. Madem şusu busu vardı gelmeseydi oraya. Hiç katılmasaydı savaşa. Bunlar sadece olanları kabul etmemek adına ortaya sürülen bahaneler.

Gidip WB'ye sorsan, o böyle bahaneler uydurmaz. Der ki evet orada başımı aldılar. Yok haki falanmış bunların bir önemi yok. Önemli olan savaşta ne olduğu.

Fark var saldırıları yine çok güçlü ama savunmasız kaldı. Eğer fiziksel olarak öyle güçlü olmasaydı zaten Akainunun yumruğu sonrası ölürdü ama o haliyle bile ayağa kalkıp bize bir Yonko ile Amiral arasındaki güç farkını gösterdi sonra gidip BB ve tayfası ile dövüştü.
Evet de usta ona bakarsan WB'nin en güçlü darbesini yedikten sonra bile ölmeyen, hatta bayılmayan bir adam Akainu.

WB Akainu'ya yaptığı son saldırıyı tanıdığımız hangi korsana yapsa yamulurdu, tedavisi 18 ay sürerdi.

Ve bu arada Akainu da 30 yaşındaymış gibi düşünmeyin. 55-56 yaşında bir adam.

Usta ben de diyorum ki; belli ki Akainu'nun savunması daha zayıf atağına göre.

Akainu'yu mesela savunmasını kırmayı başarabilirsen Luffy G4 halinde atacağı gatling ile yenebilir.

Ha ama şöyle bir gerçek var; magma bu adam. Haki falan dinlemez. Yani bu adamın seninle bir yumrukluk işi var. Eğer bu adama açık verirsen, içinden geçer.
Mesela şunu söyleyim Shanks Akainunun yumruğunu durdurabildi yani haki ile adamı durdurabilirsin ama hakin üst düzey olmalı.

Adamın hasta olması, haki sorunu yaşaması, yaşlı olması ..... tarzı şeyler neden önemli. Orada madem şusu busu vardı gelmeseydi oraya. Hiç katılmasaydı savaşa. Bunlar sadece olanları kabul etmemek adına ortaya sürülen bahaneler.

Gidip WB'ye sorsan, o böyle bahaneler uydurmaz. Der ki evet orada başımı aldılar. Yok haki falanmış bunların bir önemi yok. Önemli olan savaşta ne olduğu.
Önemli çünkü burada Yonko ile Amiral karşılaştırıyorsunuz ve diğer Yonkolar sapasağlam onlar karşısında da böyle duramaz demek istiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık