Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Geçen sefer "ancak rüyasında yener" dediğini düşünerek bi sefer "rüyasında ancak yener" demek istiyorum :)
Bak dünkü 2 saatlik tartışmamız. Akainu'nun , bir Yonkou alamayacağı bariz. Ama Mihawk bir yonkou nasıl alır diyorsun kafam almıyor :D
Akainu ile Mihawk dövüşünün sonucu belli değil daha. Üstelik BM'in yerine koy Akainu'yu, sırıtmaz bir yonkou olarak. Mihawk'ın bir filo amirali seviyesinde görmem bile bir lütufken, Yonkou sınırına çekmek... :bilmem:

Bak dünkü 2 saatlik tartışmamız. Akainu'nun , bir Yonkou alamayacağı bariz. Ama Mihawk bir yonkou nasıl alır diyorsun kafam almıyor :D
Akainu ile Mihawk dövüşünün sonucu belli değil daha. Üstelik BM'in yerine koy Akainu'yu, sırıtmaz bir yonkou olarak. Mihawk'ın bir filo amirali seviyesinde görmem bile bir lütufken, Yonkou sınırına çekmek... :bilmem:
Ahah :D

Sakazuki vs. Mihawk'ta Mihawk yenilsin kendime bir tepsi baklava ısmarlar şeker komasına girip göçerim bu dünyadan. O kaddeerrr netim bak :D

Ahah :D

Sakazuki vs. Mihawk'ta Mihawk yenilsin kendime bir tepsi baklava ısmarlar şeker komasına girip göçerim bu dünyadan. O kaddeerrr netim bak :D
Bu gidişle Op'ta ilk fanı olduğum karakter zorla Akainu olacak :D Mihawk yenilince baklavayı niye sen yiyorsun onu anlamadım. Bana yolla sen onu, ben ikimizin yerine de ölürüm.

Açık bulursa ciddi zarar verir. Ancak handikaplı olmayan bir Yonkou o açığı vermez. Aokiji bile 10 gün açık vermemiş. Mesele sadece anti mevzusu değil. Shanks hakili kılıçla durduruyor magmayı. Haki konusu işlendikçe ve Yonkoular bu konuda zirve olacağından amirallerin işi daha zor gelecekte bence. MF'de WB ciddi manada haki kullansaydı/kullanabilseydi Akainu'yu daha rahat alırdı. Ayrıca ölmek üzere olan WB'nin bir anlık patlamasıyla başka bir Yonkou'yu alabileceğini sanmıyorum ama Akainu'yu aldı. O zaman Yonkou olmamasına rağmen BB yüzünde patlayan depremden sonra Akainu kadar etkilenmedi bir de. Yonkou kumaşı farklı bir şey.

Bire bir'de hic birini alamaz bence, ama zeki ve guclu biri planlar dahilinde yonkou indirebilecek kapasitesi var. Marioneford'da beyazsakal'i savasa girmeden once yaralattigi gibi.
Niyeyse One piece dunyasinda guc dengesi bende soyle sekillenmis hatam varsa duzeltin lutfen :)
Yonkou'lar
Bas Amiral - General - Garp
Amiraller
Yonkou'larin 1. tumen komutanlari ( Rayleigh Akauni haric hepsinin ustundedir bence )
Deniz Lord'lari ( Mihawk haric o amirallere yakin )
CP0 ve Grosei'nin guclerini tam goremedigim icin katmadim.
Kisisel dusuncem bu sekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık