Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sage Naruto vs Sasuke

naruto sennin modda,emsli sasukeyi yavas alsın.sennin mode cok iyi tamam eyvallahta kuramayı ayırınca,bizim süzmeyi genjutsudan korumanın yolu yok.yakın dövüs ve gücte asar sasukeyi ama işin içine hız ve jutsular girince,özellikle genjutsu naruto yenilir bence.

üstelik kinkaku ve ginkakunun varlıgının bile,kuramayla narutonun artık ayrılmıyacak olmasının birer delili olduguna inanıyorum.benim naruto buntayı kuchiyoselediginden beri hayalim,kuramayı kuchiyose yapmasıdır.bedeninden öyle ayırsın tam güc kullansın işte :D

yani kuramanın ayrılacagına ihtimal vermesemde,eger senin dedigin gibi olursa teoriye saygılı olaraktan,sasukenin narutoya fazla gelecegine inanıyorum o durumda.

naruto sennin modda,emsli sasukeyi yavas alsın.sennin mode cok iyi tamam eyvallahta kuramayı ayırınca,bizim süzmeyi genjutsudan korumanın yolu yok.yakın dövüs ve gücte asar sasukeyi ama işin içine hız ve jutsular girince,özellikle genjutsu naruto yenilir bence.

üstelik kinkaku ve ginkakunun varlıgının bile,kuramayla narutonun artık ayrılmıyacak olmasının bire delili olduguna inanıyorum.benim naruto buntayı kuchiyoselediginden beri hayalim,kuramayı kuchiyose yapmasıdır.bedeninden öyle ayırsın tam güc kullansın işte :D

yani kuramanın ayrılacagına ihtimal vermesemde,eger senin dedigin gibi olursa teori saygılı olaraktan,sasukenin narutoya fazla gelecegine inanıyorum o durumda.
Dragon arkadaşıma katılıyorum.
Yani Sasuke böyle bir durumda yenilirse çok saçma olur ayrıca.

üstelik kinkaku ve ginkakunun varlıgının bile,kuramayla narutonun artık ayrılmıyacak olmasının bire delili olduguna inanıyorum.benim naruto buntayı kuchiyoselediginden beri hayalim,kuramayı kuchiyose yapmasıdır.bedeninden öyle ayırsın tam güc kullansın işte :D

yani kuramanın ayrılacagına ihtimal vermesemde,eger senin dedigin gibi olursa teori saygılı olaraktan,sasukenin narutoya fazla gelecegine inanıyorum o durumda.
Sennin mode ve Jinchurikilere(bijusunu kontrol edebiliyorsa) Genjutsu işlemiyor.
Sasukeyi yenmesi saçma olur.

Alex Louis Armstrong

Kishimoto narutoyu hashiramaya,sasuke'yi madara'ya benzetip son dövüş falan yaparsa sıçar.Olmaz böyle bir şey gördük madara ne halde adam kendisi dedi hashirama burada olsa harita değişirdi.O adamlara yetişemezler bile.Konuya dönersek şuan ki sasuke sage naruto yu yener ama bi tarafından solur.Ha naruto kuyruk açarsa yener.
Bende ilerden bahsediyorum şahsen uzarsa seri öle olur yoksa şuan ki halleriyle naruto ve sasuke bi bok değil . Madara ve hashiramayla karşılaştırıldıklarında .

Sadece sennin modda Naruto alamaz. Sadece ms de bi dünya ölümcül teknikler var ems de saydır saydırabildiğin kadar. Sasukede çakra sorunuda yok. Koca alemde 2. kişi ems açabilen bi sage moda gitmesin bi zahmet.

Yanlız sage mod da doğa enerjisi olduğundan pek genjutsu işlemez gibi geliyor bana.EMS nin ya da sharingan'ın ne olduğunu sasuke yeni öğrendi.Itachi-sama sağ olsun tabi.

Sennin mode ve Jinchurikilere(bijusunu kontrol edebiliyorsa) Genjutsu işlemiyor.
Sasukeyi yenmesi saçma olur.
Yanlız sage mod da doğa enerjisi olduğundan pek genjutsu işlemez gibi geliyor bana.EMS nin ya da sharingan'ın ne olduğunu sasuke yeni öğrendi.Itachi-sama sağ olsun tabi.
emsden bahsediyoruz,kabuchimaruyla sennin moddayken,itachiyi savasırken görmüş ve bizzat savasmıs bir sasukeden bahsediyoruz.adam artık izanamiyide,izanagiyide ögrendi veya gördü.kolu bastan asagı sharingan kaplı danzouyu genjutsuya aldı.genjutsu bilen için büyük güc.son halleriylen sasuke bu konuda aştı.narutonun genjutsuya karsı tek dayanagı jiraiyanın ona verdigi ders,ondada daha normal sharinganda yakalandı.sennin moda gecsen bile tsukuyomiye karsı yakalanmıyacagının garantisi yok,algısı cok genişliyor ama bir uchihanın hızı onu muhakkak gardsız yakalamasına olanak saglar.

sonra ben oyumu naruto sasukeyi dövüp adam etsine verdim :D ama cidden kuramanın varlıgının nedeni belli.sasukeyi yenemiyecegini bildigi için kuramaya sarıldı naruto.herkez narutodan hashirama performansı bekliyor ama narutoda mokuton ninjutsu yok.bu chakrasıyla o teknige sahip olsun tamam deriz kuramaya ihtiyacı yok.ama su an tobiyide,sasukeyide,madarayıda yenmek için kuramaya ihtiyacı var.kishi bosunamı koydu cocugun içine,kücük emrah gibi cocukluk yasattı garibime,şimdi nimetinden faydalanıcak :D

Monkey D. Garp

@franky O dediğinin mod'un ufağını, (Rinneganlı 3.Rikidou denen) Nagato görmüştü Pein arc'ın sonunda doğru, neredeyse boğulacaktı.

(Ben bunu sade Kyuubi Mod'dan daha tehlikeli olduğunu düşünüyorum.)

EMS'yi küçümsemiyoz.Sonuçta açabilen 2 kişi var tarihte. Ama Sennin Mod'u da hiç küçümsememek lazım.
Şu ana kadar tüm Naruto tarihinde, gösterilen kendi gücüyle, saf ve perfect Sennin olan tek kişi Naruto.
(Kabuto Hermit Sennin oldu ama kendine eklediği Juugo'nun genleri sayesinde filan)

VS hakkında birşey söylemiyeceğim. Kapışırsalar sonucun ne olacağı zaten belli. (Great Toad Sage'nin kehaneti ve Naruto'nun gördüğü gibi.) Ama şurası kesin Naruto Sasuke'yi adam edecek. :D

(Bu arada ayrı bir düşüncem Naruto'da göz uyanabileceği...Nagato'daki Rinnegan'ı Tobi'nin verdiğini biliyoruz ama öyle bile olsa Nagato'nun bunu uyandıramaması lazım. Rinnegan Senju + Uchiha yani Rikidou Sennin'in alameti, Genlerle oynamadığın sürece pratik olarak birinde Rinnegan olması mantıksız. Ben de Nagato'nun genleriyle oynandığını düşünmüyorum.
Ancak....Eğer geçmiş tarihte (Rikidou Sennin'in) büyük oğlan ve küçük oğlanın soyları birleşmişse...Bu birleşmeden de Uzumaki klanı doğmuşsa...o zaman işler değişir...Sadece bir düşünce ama ne dersiniz olamaz mı?:confused:)

emsden bahsediyoruz,kabuchimaruyla sennin moddayken,itachiyi savasırken görmüş ve bizzat savasmıs bir sasukeden bahsediyoruz.adam artık izanamiyide,izanagiyide ögrendi veya gördü.kolu bastan asagı sharingan kaplı danzouyu genjutsuya aldı.genjutsu bilen için büyük güc.son halleriylen sasuke bu konuda aştı.narutonun genjutsuya karsı tek dayanagı jiraiyanın ona verdigi ders,ondada daha normal sharinganda yakalandı.sennin moda gecsen bile tsukuyomiye karsı yakalanmıyacagının garantisi yok,algısı cok genişliyor ama bir uchihanın hızı onu muhakkak gardsız yakalamasına olanak saglar.

sonra ben oyumu naruto sasukeyi dövüp adam etsine verdim :D ama cidden kuramanın varlıgının nedeni belli.sasukeyi yenemiyecegini bildigi için kuramaya sarıldı naruto.herkez narutodan hashirama performansı bekliyor ama narutoda mokuton ninjutsu yok.bu chakrasıyla o teknige sahip olsun tamam deriz kuramaya ihtiyacı yok.ama su an tobiyide,sasukeyide,madarayıda yenmek için kuramaya ihtiyacı var.kishi bosunamı koydu cocugun içine,kücük emrah gibi cocukluk yasattı garibime,şimdi nimetinden faydalanıcak :D
kuramayı minatonun dediğine göre tobi için mühürlemiş narutoya. Hani chibaku tenseide kyuubiye dönüşürken babasıyla oturup muhabbet ettiler ya. Minato çok güçlü adamlar var kyuubinin gücüne ihtiyaç duyacaksın falan. Sasukeye sarılı mod fazla gelir bence :D kuramanın amacı madara tobi gibi kişilere karşı kullanması için var ki sadece tobinin soyutlanma jutsusunu kakashi yeni çözdü bunun daha rinneganı var :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık