Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

İzlemedim o filmi. :/
Film değil, dizi. Stranger Things. Paralel Evren'e çocuklar "Upside Down" diyor dizide, ordan bir alıntı yapayım dedim. :p

Bu arada avatarındaki Sabo fotoğrafını gördüydüm FanArt konusunda az önce, hatta bilgisayara da kaydettim, ama Zeus'a kıyamadığım için değiştirmedim avatarımı. Pişti olacağdık demek, gördün mü bak? :(

Film değil, dizi. Stranger Things. Paralel Evren'e çocuklar "Upside Down" diyor dizide, ordan bir alıntı yapayım dedim. :p

Bu arada avatarındaki Sabo fotoğrafını gördüydüm FanArt konusunda az önce, hatta bilgisayara da kaydettim, ama Zeus'a kıyamadığım için değiştirmedim avatarımı. Pişti olacağdık demek, gördün mü bak? :(
O fotoğrafı da ben atmıştım zaten. :oops:

Usopp, Elbaf'ta logia meyve yiyecek. Hazır yeni açmış olduğu gözlem hakisini de geliştirdikten sonra logia meyveyle kombinleyerek müthiş bir güce kavuşacak. Bu güçle eski Usopp gidecek yeni Usopp gelecek.

Usopp, Elbaf'ta logia meyve yiyecek. Hazır yeni açmış olduğu gözlem hakisini de geliştirdikten sonra logia meyveyle kombinleyerek müthiş bir güce kavuşacak. Bu güçle eski Usopp gidecek yeni Usopp gelecek.
Usopp h.hakide açacak. East bluedaki çocukların kaptanı olması, on bin adamım var demesi ve dressrosada olanlar boşuna değil. Reiste liderlik özelliği var.:D

Bildiğiniz üzere Nami'nin tek atmadığı tayfa üyesi yok. Üstüne üstlük Zeus'u da aldı. Muhtemelen BB Namiye evlenme teklifi edecek. Nami buna da tek atacak Korsanlar Kraliçesi Nami olacak. Oda Luffy'nin hikayesi diye bize Nami'nin hikayesini yutturmuş bunca zamandır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık