Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Reverie ile ilgili olarak; Sabo Im ile dünya hükümetinin Vivi'yi öldürme planını öğrensin ve Vivi'yi kaçırmak zorunda kalsın. Daha sonra birbirlerine aşık olup evlensinler. Sonuçta biri prens diğeri prenses, her ikisi de devrimci ruhlu ve Luffy'ye yakın kişiler. Üstelik yabancıya gitmez, Çok güzel bir ikili olur.
Bana mantıklı geldi. Zaten Vivi ile babası daha Levely'ye giderken evlilik hakkında konuşmaları olmuştu.

Luffy'ler aslında geçmişe gitmiştir. Oden'in infaz edildiği alana gidip büyük bir savaş başlatırlar. Kaido yenilir, Oden yaşar, Wano dünyaya açılır.

Zoro, Wano'da kendi hocasını bulur ve onunla kılıç çarpıştırırken ona bir iki teknik gösterir. Yıllar sonra, hocası küçük Zoro'yu eğitirken Zoro'ya bu teknikleri öğretir. Yani, Zoro'nun kullandığı tüm teknikleri aslında Zoro kendisine öğretmiştir. Böyle de ulvi bir karakterdir Zoro.

Luffy'ler aslında geçmişe gitmiştir. Oden'in infaz edildiği alana gidip büyük bir savaş başlatırlar. Kaido yenilir, Oden yaşar, Wano dünyaya açılır.

Zoro, Wano'da kendi hocasını bulur ve onunla kılıç çarpıştırırken ona bir iki teknik gösterir. Yıllar sonra, hocası küçük Zoro'yu eğitirken Zoro'ya bu teknikleri öğretir. Yani, Zoro'nun kullandığı tüm teknikleri aslında Zoro kendisine öğretmiştir. Böyle de ulvi bir karakterdir Zoro.
Saçma başlığının altına yazmışsın ama teori bana hiç saçma gelmedi.

Roger'in son adayı bulduğu falan yok. Kendisi geçmişte One Piece evreninde yaşamış bir Kavimin son temsilcisidir. Gerçek adı Roger değil Rafet'tir. Zamanında mahallede amerikan futbolu oynarken komsu Sefik Abi "Lan keserim topunuzu gidin la baska yerde oynayin"der. Cocuklar kanalin basina gider. Bazilari tehlikeli oynamayalim dese de Roger D.nin inatçılığı vardır mac baklavasinadir ve Roger o baklavayı yiyecektir. Mac sırasında top kanala düşer. Roger topu alacam diye kanala girip akıntıya kapılır ve oradan denize yol alır. Daha sonra bir korsan gemisi bunu bulur. Roger hafızasını yitirmiştir. Yıllar sonra Roger Korsanları ile son adayı bulduğunda burasının çocukken yaşadığı ada olduğunu ve adının da Rafet olduğunu öğrenir. Lan ben bunun için mi bu kadar riske girdim deyip tüm tayfa ile gülmeye baslar. Rafet isminin anısına son adaya Raftel ismini koyar.

Son düzenleme:

MuzluYulafEzmesi

Bunu çok beğendim :ehe: :fool:

Zor okendı babasıda cıksın ıstersen.PUHAHAH GUEL TEORI

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık