Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu yazarken hiç utanmadın mı be :( Adam 2 dk boş durmadı :/
Silahlara konmuş işte fellik fellik onları arıyordu.Yoksa Burgess öldürecekken son dakika yetişmesi gibi bir durum oluşmazdı.Ada kan ağlıyor Sabo yağma peşindeydi biraz fazla aksiyona girmedi o yüzden.Aldığı çiziklerde Fuji ile gösteri maçından kalanlar orada pek sallanmadı biliyorsun. :/

@Daredewill

550 dondurulmuş ödül olsa anlayacağım ama bu ödül Wb korsanlarına katılmış icraat yapmış ödülünü arttırmış hali.Ace'in ödülü arttı diyorlardı.Kral oğlu olduğunu bilip 550 veriyorlarsa mangakaya anlam veremiyorum.Ace zayıfta değil şimdi bir Snack etmez mi bu adam bence fazlası eder.

Devrimin devamlılığı. Eski bir soylu adam devrimci lideri. Daha efektif adam anca kutsal ejderden çıkardı.
Bahsettiğin durum çok fazla işlendi, hani işlenmemiş olsa anlarım bi ifadesi olur.
En basit örneği Dragon'dur yani babasının düzene olan sadakatinin karşılığı olarak devrimin lider oluyor. Ee bu durumu bir de ikinci adam için görmemize ne gerek var ?
Geçen sezon(arc) Dof'un karekterinde bile bu durum açıkca ortadaydı. Kutsal ejder olmasına rağmen kutsal ejderleri indirmek istiyordu.

Yani bu elemanın abilik olayı zaten seride vardı, bahsettiğin durum keza seride olan bir şey.

Sabo tamamen Luffy'i koruma amaçlı çizilen abi figürünün devamıdır. Ve bu durum Luffy'i kuvvetli değil kuvvetsiz gösteriyor.

Doflamingo'nun adasına yanında 2-3 çerezlikle Sabo'yu göndermişler ya ona çemkiriyorlar :D Halbuki övünmek lazım.
İş ona kaldıysa Dof tek gitti Punk Hazard'a ama Law güvenemedi kendine ve oradakiler kaçtılar. Al sana delikanlılık.:D Ayrıca konuya Dof'u çekmeyelim. Olay Sabo.

Sabo'dan bir cacık olmaz. Yolları çakışmasa daha Luffy yaşadığını bile bilmeyecekti. Ölsa bilmeden Ace gibi ölecekti. Robin'e söyle bile dememiş.

Serinin türünden dolayı Luffy'den ve Ace'in iki yıl önceki ödülünden yüksek olacağı kesin gibi bir şey.devrim ordusunda olmasa 700-800 derdim. Devrim ordusu faktöründen dolayı 900 küsür diyorum.

Sabo tamamen Luffy'i koruma amaçlı çizilen abi figürünün devamıdır. Ve bu durum Luffy'i kuvvetli değil kuvvetsiz gösteriyor.
Bu bile bir vasıf değil mi sence? Belki de en baştan belliymiş Sabo karakteri. (En az 400 bölüm önce) Belki de dediğin gibi ilerde kilit bir nokta da abilik yapacak birine ihtiyaç duyacaktır bilmiyoruz. Devrimci algısı için Drogon'un yeterli olduğunu bende düşünüyorum. Ama seri adına kilit bir noktada olacaktır. Ta baştan Ace ölecek ancak kilit bir abi seneryosu var o zaman baştan 3 kardeş olsun olmuşmudur olabilir. Ama baştan kilit bir noktası var ki ekstradan var bir abisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık