Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Sabo vs Marco

• Sabo alır.

Kullanılan: 37 25.7%
  • Marco alır.

Kullanılan: 78 54.2%
  • Berabere

Kullanılan: 9 6.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 20 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Harbiden şimdi aklıma geldi Oda bile kendisi MF hatalıydı aceleyle çizdim herkesin gücüne sonradan değineceğim demişken bu MF'dan Marco'nun gücünü ölçmek büyük bir hata. Hatta 2 yılda meyvesini bile uyandırmış olabilir. MF Marco amiralleri tutuyor Akainu'nun önüne atlıyor adam. Marco nerde Sabo nerde.

En büyük soru işaretlerinden biri Marconun saldırı gücü.
Bu arada Marco'yu tam görmedik de Saboyu gördük mü sanki?
Fujitora ile dövüşürken bile yeni yediği meyveyi kullandı çoğunlukla. Kendi teknikleri çok daha fazladır üstüne bir de mera mera eklendi şu an.

kör topal

Saboyla fiziksel olarak dövüşebilecek adamlar toplasan 10-15 kişi falandır. Marconun fiziksel gücü saboyla başa çıkamaz bana göre. 2 sevdiğim karakter olmasına rağmen Sabo alır gider.
Fiziksel bir dövüş değil yalnız bu :). Neyse fiziksel olarak Sabo öndedir ama Marco totalde ezer geçer.

Dostum Marko hangi amirale ciddi bir hasar verebildi.Wb'yi orda delik desik ederken amiraller,o ucmakla mesguldu:)
Yaptigi olumlu bir hareket gostersene.
Sabo , Amiral tutuyor. Marco bir şey yapmıyor demişsin. Sabo , Hangi güçlü karaktere zarar verebildi? Issho'yu dövdü de benim mi haberim yok? Amiral tutmanın kralını yapan adam Marco , senin de anlayabileceğin üzere. Onun dışında 3 tane amiral var , hangi birini tutacak ki Marco? Aynı anda üçünü de tutmasını bekliyorsun sanırım.

Sabo , Amiral tutuyor. Marco bir şey yapmıyor demişsin. Sabo , Hangi güçlü karaktere zarar verebildi? Issho'yu dövdü de benim mi haberim yok? Amiral tutmanın kralını yapan adam Marco , senin de anlayabileceğin üzere. Onun dışında 3 tane amiral var , hangi birini tutacak ki Marco? Aynı anda üçünü de tutmasını bekliyorsun sanırım.
Sabo o adada istediği herşeyi yaptı değil mi? Hani herşeyi. Meyveyi alcam dedi kimse engel olamadı aldı, denizcileri bu işten uzak tutucam dedi as korlardan birini tekledi Fujiyi tuttu. Luffyi koruyacağım dedi Burgesiin ağzını yüzünü kırdı. En son acı içinde kıvranıyordu adam. Peki Sabo ne kadar zarar gördü? Nerdeyse hiç.

10-15 fazla bile söyledim 7-8 falan :/
Garp, Rayleigh, Kaidou, Karasakal, Shanks, Big Mom, Sakazuki, Kuzan, Borsalino, Dragon, Jimbei, Luffy, Doflamingo. Bunlar emin olduklarımız.
Weevil, Mihawk, Fuji, Greenbull, Kong, Marco, Jozu, Beckmann, Vergo. Bunlar da neredeyse emin olduklarımız.

Unuttuklarımı da sen ekle. Daha çıkmasını beklediğimiz tonla karakter ve henüz görmediklerimizi de unutma. 7-8 kişiymiş. Yok Korsanlar Kralı. Ne abartıyorsunuz bu kadar.

kör topal

Marconun iyileşme sınırı var biliyorsun değil mi? God mod açık gezmiyor yani :/
Nereden biliyorsun? Nerede geçiyor Marco'nun iyileştirme sınırı olduğu? Oda'nın asistanı mısın? Adam 3 amiralın önüne atladı en güçlü saldırılarını yedi ama adamda ÇİZİK bile yok. God modun Allahını yaptı daha ne olsun :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık