Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
Dövüşün nasıl bittiğini görmeden Aokiji'nin yenildiğine inanasım gelmiyor. Akainu'nun, WB ile dövüşürken bir sahnesi var o an WB bunu yere sermiş işini bitirecekken suratına kum atarcasına ateş atıyor sonra o anlık boşlukta elini WB'nin göğsünden içeri sokuyor. Yani temiz bir dövüş ile yendiğini düşünemiyorum. Yapmıştır yine bir şerefsizlik diye düşünüyorum. Kazanmadığını söylemiyorum demek istediğim bir şerefsizlik yaparak yenmiştir kesin, çünkü böyle bir şey karakterine çok uygun.
Kimsenin karışmadığı bir alanda savaşın temizi, pisi olmaz bence. Önemli olan zafer. Bir de Akainu şu anki konumunun hakkını verecekse güçlü olmak zorunda.

Kimsenin karışmadığı bir alanda savaşın temizi, pisi olmaz bence. Önemli olan zafer. Bir de Akainu şu anki konumunun hakkını verecekse güçlü olmak zorunda.
Amiraller'den Yonkou seviye güç bekleniyor ama o seviyede değiller. Fakat bizimkiler her geçen gün daha da güçleniyorlar. Yarın bizimkilere meze olacaklar.

Şeytan Meyvesi de kullansa Luffy'nin esamesi okunmazdı yemin ediyorum.

Luffy ön plana çıksın diye Zoro abimin gücünü kısıyorlar. :)
Hahahaha şaka gibi bir yorum yahu adamın şeytan meyvesi yoktur ve seride en fazla antrenman yapan kişi ama Haki'si 2 dakikada tükeniyor. Kendisinden iki yaş küçük Luffy'nin Haki'si göğü yaracak kadar güçlü ama Zoro'nun Haki'si King kadar zayıf bir YC1’e karşı bile ucu ucuna yetecek kadar az.

Şeytan meyvesi olsa diyorsun mesela nasıl bir şeytan meyvesi olsa Luffy'den güçlü olurdu?

Hahahaha şaka gibi bir yorum yahu adamın şeytan meyvesi yoktur ve seride en fazla antrenman yapan kişi ama Haki'si 2 dakikada tükeniyor. Kendisinden iki yaş küçük Luffy'nin Haki'si göğü yaracak kadar güçlü ama Zoro'nun Haki'si King kadar zayıf bir YC1’e karşı bile ucu ucuna yetecek kadar az.

Şeytan meyvesi olsa diyorsun mesela nasıl bir şeytan meyvesi olsa Luffy'den güçlü olurdu?
Dostum sen İtaçi fanısın başkalarının yorumuna şaka gibi dememilisin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık