Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 494 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    540
Ben "siz" diyeceğin kadar Zoro'ya uzak değilim karşiiiim. Zoro dövüş dışı kalırsa insanlar yaptıklarını yok sayıp, bak nasıl dayak yedi diye alay edecekler, hazırlıklı olun diyorum sadece. :d
Valla millet Wano başında Zoro F6'dan birini ya da Jack'i alır, arcı kapatır diye de konuşuyordu ona bakarsan. Şimdi Zoro iki yonkou karşısında. Bundan büyük bir kapak forum tarihinde zor bulunur. Dolayısıyla boşboğazı cehenneme atmışlar odun yaş diye bağırmış. Çok da fifi ;)

Zoro ve Luffy fanları atışacağına ikisinin de değerini kavrasın. Zoro şov yapıyor Luffyciler mağaralarına.. Luffy şov yapıyor Zorocular mağaralarına koşuyor. Olmaz böyle şey. Luffy'nin Shanks ve iki kardeşinden sonra en sevdiği kişinin Zoro olduğuna eminim.

Ee sonuçta Nami'yi öldürmek istemiş?
Sanji de rol yapan Pudding'e saldırabilirdi direkt ama işte Sanji'nin kalbi var şükür :d
En sevdigin karakterin , 3. başrol olarak düşündüğün karakteri kesmesini önleyenin Sanji olması..
Beni de üzerdi be vilyım..
3. başrol olarak görmüyorum, Luffy'den sonra gelen isim olarak görüyorum Nami'yi... Oda çekirdeği demiş, ne yapalım yaw. :bilmem:

Reis, öldürmek de ister, azcık kesmek de... Zoro ve Nami arasındaki gerilimi @Aiden anlatsın sana...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık