Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs Zirve Gaban

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    74
Zoro bu saatten sonra Gaban'a kaybetmez. Ray'e yakın güçteki bir adamsa dövüş içinde güçlendirme alır öyle yener. Gaban ne Ray kadar güçlü ne de onun çeyreği kadar önem verilerek işlenmiş bir isim (şimdilik). Serinin de sonlarına geliyorken bırakalım da Zoro yenebilsin artık anasını satayım

Mangada denilen başka ama... Haa tabi Ray'in zirve karakter arasında geleceği görenler var derken Kata'dan bahsetmemiş olması da olası, Kaido, Shanks falan da var çünkü. Peki, Gaban'ın seviyesi ne?
Benim kafamdaki skalada Law, Kid, Zoro ve Yamato'nun bulunduğu seviyenin bir üstünde olanlar zirvedir.

Rayleigh Amiral/Yonko arası bir şeyse
Gaban'da onun bir tık altıdır. Yani Big Mom'la 2v1 atsa göt zoruyla yenmez yok eder.

Zoro - Sağ Kol üstü
Sanji - Sağ Kol

Gaban'ı meyvesinde uzmanlaşmamış yeni bir Amiral seviyesine koyabilirim. Yeni Amiral bile Sağ Kol ve onun biraz üstüne çıkmış karaktere yenilmez.

yenmesi gereken bi rakipse yener haremlik selamlık bi durum olursa huff huff yapıp 2 söz dalaşından sonra yarıda kalır.

@Skywalker Hem seni Zorocu yaptı, hem de ne yazdığını anlamamış bile. :D Ulaa Kefee üyeleri.. Zaten güncelde sağ kol yenen, saldırısına kral haki ekleyen Zoro için nasıl alırsa en fazla amiral alır diyebilirsin.
Ben daha çok başka şeye takıldım. Bu arada mayıs ayı unvanım ektedir.

Güncel zoro en fazla amiral alır demekle amiral alır demek aynı şey. Güncel zoro amiral alamaz. Egghead'den sonraki arctaki dövüşte gene ayılır, bayılır azrail görür öyle amiral alır. One piecete sıkıntı bu, luffy dahil tayfa üyeleri bulunduğu arctaki düşmanını son atağında yenip, bayılıyor. Burada şu soruyu sormalıyız, zoro kingi zar zor son atağında yenip, ölüm döşeğine gitti, peki zoronun bu şekilde kazanması onu eggheadde king üstü bir seviye mi yapar yoksa king civari bir seviye mi? Yani suan eggheade full iyileşmiş king gelse zoro mid diff mi atacak kinge de amiral alır diyebiliyoruz. Oda vs cizemiyor arkadaslar, zoro amiral alırsa bir sonraki arcta, bu da son saniye havayı hissettim, dağı hissettim, doğayla birim diyip, son atakta yenerek yapacak. Ama amiral seviyesi yapar mi bu zoroyu bu senaryodaki galibiyetinden sonra? Şuan luffy kaido ağırlığı verebiliyor mu eggheadde ama kaidoyu yendi mesela

Güncel zoro en fazla amiral alır demekle amiral alır demek aynı şey. Güncel zoro amiral alamaz. Egghead'den sonraki arctaki dövüşte gene ayılır, bayılır azrail görür öyle amiral alır. One piecete sıkıntı bu, luffy dahil tayfa üyeleri bulunduğu arctaki düşmanını son atağında yenip, bayılıyor. Burada şu soruyu sormalıyız, zoro kingi zar zor son atağında yenip, ölüm döşeğine gitti, peki zoronun bu şekilde kazanması onu eggheadde king üstü bir seviye mi yapar yoksa king civari bir seviye mi? Yani suan eggheade full iyileşmiş king gelse zoro mid diff mi atacak kinge de amiral alır diyebiliyoruz. Oda vs cizemiyor arkadaslar, zoro amiral alırsa bir sonraki arcta, bu da son saniye havayı hissettim, dağı hissettim, doğayla birim diyip, son atakta yenerek yapacak. Ama amiral seviyesi yapar mi bu zoroyu bu senaryodaki galibiyetinden sonra? Şuan luffy kaido ağırlığı verebiliyor mu eggheadde ama kaidoyu yendi mesela
Aramaki gayet alabileceği bir amiral gibi duruyor. Wano'da aldığı ilaç Zoro'ya ekstra bir güç mü kazandırdı yoksa aldığı hasarı mı geçiştirdi bir süreliğine? Ben güncel Zoro'yu amiral altı sağ kol üstü görüyorum ama amiral tarafına daha yakın güçte. Zorlamayla Aramaki gibi birini yenebilir. Başka diyeceğim yok hakim bey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık