Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Zoro olurda h.hakiyi kullanmayı filan öğrenirse Kata ile işi olmaz sen bekle ananı görüp gelicem der.
Zoro h.hakiyi öğrenirse yonko adamları ile işe olmaz. Amirallere kayar artık. Bu yüzden daha var gibi kral hakiyi saldırılarında kullanmasına. Yada King'le savaşta yorgun düşüb son kez kral haki ile keserek bayılır. Daz Bones'le olan dövüşü gibi.

İki yıl boyunca Zoro'nun maymunlarla uğraştığını düşünen cahil zihniyete Zoro'nun Kata'yı yenebileceğini anlatamazsın.

Aynı veya benzer zihniyetler Zoro'nun yanına Sanji'yi verip ancak Jack'i aldırıyor, Zoro'yu çatıya çıkarmak istemiyor, Zoro çatıya çıktığında ise aşağı insin diye dua ediyor, Zoro aşağı indiğinde ise Zoro artık arcı bitirdi ayağa kalkamaz diyordu. Hepsi ağzının payını aldı. İstemedikleri ne varsa hepsi teker teker oldu tokat üstüne tokat yediler. O yüzden Zoro'ya karşı olan bu zihniyete senelerdir alışığız. Siz sallamaya devam edin mangaka tokat atmaya devam etsin. Bizim hoşumuza gidiyor böyle :gamyon:

“Dokunamayacak” ile “daha dokunamadı” niye karıştırıldı ki bu kadar? Bi sonraki görüşümüzde vurur muhtemelen ama daha vuramamış.

Çok zaman geçmedi zaten panik yapmayın. Millet luffy’nin dövüşlerinden alışmış saatler geçti de dokunamadı sanıyor. 10 dk oldu daha.

Bir kaç saniye sonrasını gören Katakuriye karşı hiçbir şansı yok. Bu Zoro'nun eski halinin Enel ile kıyaslanması gibi bir şey bence. Ha ikisi de yakın derecede duyu hakisini kullansa o zaman konuşalım. Katakurinin silahlanma hakisi de baya iyi diye hatırlıyorum.

Zoro olurda h.hakiyi kullanmayı filan öğrenirse Kata ile işi olmaz sen bekle ananı görüp gelicem der.
Ağa yanlız sıkıntı saldırı gücü değil kaido gibi aşırı hızlı hareket ederek gözlem hakisinin üstüne çıkabilmek. Zoro katakuri karşısında çok dezavantajlı Zoro silah üzerine dövüşü gerçekleştiren biri ama katakuri bunu 3-4 farklı dövüş şekli ile yapıyor fiziksel,silahla, temassız (uyanış), uzaktan menzil. Zoronun katakuriye karşı hiç şansı olduğunu sanmıyorum. Ayrıca ekleyeyim luffynin o dövüşü kazanmasının tek sebebi silah kullanmıyor olmasıydı eğer kullansaydı muakkak silahını katakuriye daha ilk 10dkda kaptırır saldırı gücünün çoğunu geride bırakırdı. Şimdi çıkıp kimse demesin Kaptırmaz falan daha 2-3 bölüm önce elinden aldılar.

İki yıl boyunca ne yaptı ya? Babunlarla dövüşmek dışında? bende seviyorum karakteri ama gerçekçi olmak lazım. Zaman atlaması sonrası hiç güç artışı yaşayacağı, ölümüne dövüşe girmemiş bir karaktere yk1 demek bambaşka bir kafa.

İki yıl boyunca ne yaptı ya? Babunlarla dövüşmek dışında? bende seviyorum karakteri ama gerçekçi olmak lazım. Zaman atlaması sonrası hiç güç artışı yaşayacağı, ölümüne dövüşe girmemiş bir karaktere yk1 demek bambaşka bir kafa.
en imba saldırısı ile yk1 0 etki yapan karakter kimdir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık