Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Rocks Korsanları

Teach de kısmen adamlarını söylediğine benzer bir şekilde toplamıştı ve onlar da ziyadesiyle uyumsuzlardı; Teach eğer WB' nin meyvesini almak konusunda başarısız olsa tayfayı dağıtacaklarını söylemişlerdi. Teach de Xebec' i örnek alıyor gibi görünüyor zaten.

Üye silindi 7459

Eline sağlık.
Beyazsakal'ın da tam da bu sebepten ötürü Rocks tayfasina katildigini dusunuyorum

Xebec cok guclu bir adamdi ve o zamanki beyazsakalin tayfasi (onun tayfasi da olmayabilir.) musabakayi kaybetmisti.Beyazsakal , kendi bulundugu tayfadaki en guclu kisiydi. Beyazsakal tayfa uyelerine cok deger verdigi icin tipki ileride olacagi figur gibi yani bir baba gibi kendini o hic istemedigi , ileride de bulunmaktan hosnut olmadigi Rocks tayfasina gecerek feda etti.
Ileride bu konu hakkinda bir video planliyordum da unutmustum. Eline saglik hatirlatmis bulundun yazi da gayet iyi

Eline sağlık.
Beyazsakal'ın da tam da bu sebepten ötürü Rocks tayfasina katildigini dusunuyorum

Xebec cok guclu bir adamdi ve o zamanki beyazsakalin tayfasi (onun tayfasi da olmayabilir.) musabakayi kaybetmisti.Beyazsakal , kendi bulundugu tayfadaki en guclu kisiydi. Beyazsakal tayfa uyelerine cok deger verdigi icin tipki ileride olacagi figur gibi yani bir baba gibi kendini o hic istemedigi , ileride de bulunmaktan hosnut olmadigi Rocks tayfasina gecerek feda etti.
Ileride bu konu hakkinda bir video planliyordum da unutmustum. Eline saglik hatirlatmis bulundun yazi da gayet iyi
Kendini feda etmesine gerek yok. Kazanan taraf kimi isterse onu alabiliyor, kaptan dahil.

Eline sağlık.

Beyazsakalın tayfası balıklara gübre oldu diyosun yani. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık