Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .

Cp0Lucci

Vahiy felan mı iniyor sana söylede bilelim nerden geliyorsa bu kesinlik anlayamadım.
Kesinlik değil, 200 milyon ödül alan Bellamy gibi tipler var şuan, Pedro'nun 380 milyon ödülü çok ahım şahım değil, grand line da olsa ahım şahım derdim. Ama nw de 700-800 altındaki adamlar pek güçlü değil.

Kesinlik değil, 200 milyon ödül alan Bellamy gibi tipler var şuan, Pedro'nun 380 milyon ödülü çok ahım şahım değil, grand line da olsa ahım şahım derdim. Ama nw de 700-800 altındaki adamlar pek güçlü değil.
Anladım. Yani Lucciyi evire çevire döven Luffy güçsüz ama Lucci güçlü ama ödülü 700-800ün altındaki Luffy'nin çok güçlü görünüyorsun dediği mink kralı ile denk olan Nekoda Lucciden güçsüz. Hmm. Anladım. Hmm.

Cp0Lucci

Anladım. Yani Lucciyi evire çevire döven Luffy güçsüz ama Lucci güçlü ama ödülü 700-800ün altındaki Luffy'nin çok güçlü görünüyorsun dediği mink kralı ile denk olan Nekoda Lucciden güçsüz. Hmm. Anladım. Hmm.
Luffy 500 milyonluk adam değil. 330 mlik Pekoms gibi sürüsüyle adamı aynı anda yener. Yani Luffy nin gerçek seviyesi 800'den yukarıdır :good:

Luffy 500 milyonluk adam değil. 330 mlik Pekoms gibi sürüsüyle adamı aynı anda yener. Yani Luffy nin gerçek seviyesi 800'den yukarıdır :good:
Bir dediğinle diğer dediğin birbirini tutmuyor işte kendinle çelişiyosun. Sen 700-800ün altındaki adamlar çöp diyosun ama 500m ödülü olan Luffy güçlü diyosun ve asıl hakettiği ödül 800 yukarı diyosun. Acaip.

Pedro vs Zoro açsam linç edilir miyim?:(
Evet.
Bu ikisi boşuna böyle çizilmedi.
Böyle çizimler çok var. Bir şey ifade etmez.
Hatırladığım en son Tamago son formuna geçip Pedro'yu indirecekti, sonra dövüşten ayrıldı Pedro, Pedro indirmiş olsa bile eskiden Tamago'yu , Lucci ile kıyaslamak doğru değil. Çok önemli karakter olsa tatlı komutan falan yenerdi, süpernova Urouge'nin yendiği 4.tatlı komutanın çok alt seviyelerinde adamla eşit dövüşüyor. 429 milyon şuanki seride hiçbirşey ifade etmiyor bana göre, Nw ye göre orta sikletin altında. Bellamy bile 200 milyon zaten, Tamago 429 , Pedro 382 olsun çok birşey ifade etmez.
Zaten Pedro geçmişte gözünü çıkarmış bu adamın. O moda hiç geçmemiş mi? Tek atıp atıp duruyordu Pedro. O moda geçse ne olur? Ne hızına yetişebilmiş, ne de gücüne dayanabilmiş. Tavuk meyvesi yemese teke gidecekti adam neredeyse.

Pedro ve bizim tavşanın gücünü kavrayamadı forum daha. Oda 2 arctır bu adamların gücünü övüyor çeşitli sahnelerle.

Pedro ile Lucci'yi kıyaslayan yok zaten. Ben Lucci, Neko'dan bile güçlüdür diyorum . Pedro'yu ezmene karşı çıktım.

Şimdi olayın özeti, Lucci güçlü çünkü CP0 lideri. Pedro güçsüz çünkü liderlik vasfı mı yok? Neko güçsüz çünkü çolak mı kaldı? Babam böyle pasta yapmayı nereden mi öğrendi?

Cp0Lucci

Bir dediğinle diğer dediğin birbirini tutmuyor işte kendinle çelişiyosun. Sen 700-800ün altındaki adamlar çöp diyosun ama 500m ödülü olan Luffy güçlü diyosun ve asıl hakettiği ödül 800 yukarı diyosun. Acaip.
Luffy hiçbir zaman güçsüz demedimki çelişeyim ? Ne zaman Luffy'nin 500 milyonluk adamlarla aynı seviyede olduğunu söyledimde şimdi 800'den yukarı etmez diyim. Neko , Lucci'yi yenebilir , Lucci yener desemde çok zor bir kapışma olur dedim. Neko'ya da güçsüz demedim hiçbir zaman hayvanatın önde gideni diyede belirttim o da 800 milyon alabilecek kalibrede bir adam yani. Pedro yeterince güçlü değil dedim şuana göre. cp0 lideri ile Pedro yu kıyaslamak doğru olmaz dedim.

Luffy hiçbir zaman güçsüz demedimki çelişeyim ? Ne zaman Luffy'nin 500 milyonluk adamlarla aynı seviyede olduğunu söyledimde şimdi 800'den yukarı etmez diyim. Neko , Lucci'yi yenebilir , Lucci yener desemde çok zor bir kapışma olur dedim. Neko'ya da güçsüz demedim hiçbir zaman hayvanatın önde gideni diyede belirttim o da 800 milyon alabilecek kalibrede bir adam yani. Pedro yeterince güçlü değil dedim şuana göre. cp0 lideri ile Pedro yu kıyaslamak doğru olmaz dedim.

Neko baya sağlam dayak atar.Lucci iki yıl önce Luffynin hakkı ile yendiği tek karakterdi belki de.Hakkı ile derken ne bir anti ne de başka bir etmenden bahsediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık