Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Kaku vs. Jabra

Kazanan taraf hangisi olur?

• Kullanılan toplam oy
    60
Kaçamak cevap mı, okumuyor musun yazdıklarımı ? Orta zorlukta alırlar demişim neresi kaçamak cevap :eek:

Hoşuna gitmiyor olabilir ama benim düşüncem bu, izlediğim seride ikiye bir atılacak dövüşte Jyabura ile Kaku, Lucci'yi alırlar saf dışı olma olayını da 1v1 gibi değerlendirme biraz önce de bahsettiğin gibi ters yakalanınca çok çabuk saf dışı kalabiliyorsun op evreninde.
Lucci bunlara vurabilir mi vuramaz mı? Rokugan bunlara tek atabilir mi atamaz mı? Herhalde aklında Lucci'nin hiç vuramayacağı gibi bir savaş canlanıyor.:(

Kaku ve Jyabura, Lucci yi alır.
Pasifista cp9 u alır.
Pekoms, Pasifista ya tek atar.

Bu şekilde düşünülüyor galiba.

La zaman atlaması sonrası cp0 Kaku bile çöp Pekoms seviyesinde görülmüyor burada, ama Jyabura ile beraber Lucci yi yener diyorlar 2 yıl önce.

Bir garip yani cidden.

Lucci bunlara vurabilir mi vuramaz mı? Rokugan bunlara tek atabilir mi atamaz mı? Herhalde aklında Lucci'nin hiç vuramayacağı gibi bir savaş canlanıyor.:(
Değil mi böyle teki ata ata geçiyor reis vay, aslan be :at: Mesela Franky'e ne güzel tek attı ya hemen dedi Rokougan attı teki geçti xD

Fikirle, görüşle ilgili bir çekingen olabilir bunu anlayışla karşılarım ama senin aklından geçenleri kabul etmemi bekliyorsan yanılıyorsun 1000 sayıdır süre gelen op serisinde böyle bir durum yok. Jyabura ve Kaku, Lucci ile dövüşürlerse bana göre kazanırlar çünkü bu serideki en büyük kazanma şekli karakterlerin başka taraflara bakarken, başka şeylerle uğraşırken aldıkları darbeler o darbelerden de alır ve iner, bahsettiğim darbelerin etkisi de daha sağlam oluyor artık savunma eksikliği mi dersin ters yakalanma mı dersin ne dersen işte.

Değil mi böyle teki ata ata geçiyor reis vay, aslan be :at: Mesela Franky'e ne güzel tek attı ya hemen dedi Rokougan attı teki geçti xD

Fikirle, görüşle ilgili bir çekingen olabilir bunu anlayışla karşılarım ama senin aklından geçenleri kabul etmemi bekliyorsan yanılıyorsun 1000 sayıdır süre gelen op serisinde böyle bir durum yok. Jyabura ve Kaku, Lucci ile dövüşürlerse bana göre kazanırlar çünkü bu serideki en büyük kazanma şekli karakterlerin başka taraflara bakarken, başka şeylerle uğraşırken aldıkları darbeler o darbelerden de alır ve iner, bahsettiğim darbelerin etkisi de daha sağlam oluyor artık savunma eksikliği mi dersin ters yakalanma mı dersin ne dersen işte.
Sağol kaçamak cevapların için.:D

Kaku ve Jyabura'nın hiç şansı yok. Lucci zorlanarak yener ama Luffy karşısındaki hali gibi totosundan soluyacak kıvama gelmez.

Lucci dedim ama Kaku+Jyaburo, haki dahi bilmeyen g3 kulkanınca küçülen ve ömründen kaybeden Luffy etmez mi? Eder bence.
He hala Lucci diyorum ama. Peki neden? Hiçbir fikrim yok. Sadece Lucci'nin o ikiliden güçlü olduğunu biliyorum sadece.
Bu Oda'nın suçu işte. İçine Luffy'nin girdiği her denklemde mantığı kaldırıp çöpe atıyor adam. :artiz:

Lucci dedim ama Kaku+Jyaburo, haki dahi bilmeyen g3 kulkanınca küçülen ve ömründen kaybeden Luffy etmez mi? Eder bence.
He hala Lucci diyorum ama. Peki neden? Hiçbir fikrim yok. Sadece Lucci'nin o ikiliden güçlü olduğunu biliyorum sadece.
Bu Oda'nın suçu işte. İçine Luffy'nin girdiği her denklemde mantığı kaldırıp çöpe atıyor adam. :artiz:
Niye Lucci'yi yenemesin o Luffy? Bu adama amiral seviyesi demedi Oda. İmparator da demedi. Hakisiz ve g3'ü yeni bulmuş adama yenilmemesi gerektiği nereden ileri geliyor?

G2 Luffy Lucci'ye bile fazla geliyordu G3 zaten tek atıyordu neredeyse. Kaku + Jyabura'nin bir Luffy etmesine imkan yok. O arc içerisinde her karakterin ağırlığı ve gücü çok net hissettirildi. Lucci'nin ne kadar özel bir adam olduğunu ve Luffy'nin ne kadar hayvan olduğunu daha net gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık