Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Quentin Tarantino'nun En İyi Filmi

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    89
Zincirsiz baş yapıttır. Pulp Fiction’ Samuel L. Jackson oynadığı için sevdiğim, oyunculuğu ile filme kalite kattığından dolayı güzel bir film. Diğer yapımlarını beğenmiyorum.

Pulp Fiction bana göre iyi bir film baş yapıt gibi gelmiyor. Abartıldığını düşünmüyorum ama bazı sahneler çok zorlamaymış gibi geliyor.

Rezervuar Köpeklerini izlerken adeta filmin içerisine girmiştim. Bayağı hoşuma gitmişti. Keza Kill Bill serisi de öyle. Halen TV'de falan denk gelince bakarım.

Soysuzlar Çetesi'de kurgu olarak güzel ama o dönemler popüler kültürün yani ilk sjw'lilerin ortaya çıkma zamanlarının yahudi soy kırımını işlemişlerdi. Ondan dolayı o dönemli hit yapmış tüm soykırım filmlerinden en etkisizi diyebilirim.

Günah şehri'de ergen kafayla izlediğm bir film olduğundan şimdi izlersem farklı yorumlayabilirim. O dönemler 2.cisi çıkacak denildiğinde çok heyecanlanmıştım.

Uncharted'ta güzel filmdi özellikle Leonardo Di Capro sahneleri. Filmde eli kesilmesine rağmen rolden çıkmayışı ve herkesin bakışı içerisinde tepkisini acıyla karışık söylemesi film tarihinin en ikonik sahnelerinden.

Jackie Brown filmini neredeyse 20 yıl önce izledim. Hayal meyal hatırlıyorum, sadece genç ablanın sahnelerini hatırlıyoruö <3 Okul filmini cdciden alırkken yanında izleriz diye almıştık.

Ölüm Geçirmez'i de izledim ama tam hatırlamıyorum hayal meyal hatırladığüım getto kültürünü içeriyordu herhalde. Kız arkadaşımla izlemiştim herhalde ondan :)

Rezervuar Köpekleri.

Doğaçlama oyunculuğun ustaları olan Harvey Keitel, Tim Roth ve Steve Buscemi'yi aynı sahnede oynattığı yetmemiş, onlarla olmak için kendine bile rol yazmış. Zaten en sevdiği oyuncuların da bunlar olduğu bilinir.

Tarantino filmlerini abartılmış görürüm her daim, ama illa seçeceksem Rezervuar Köpekleri diyorum.

Django niye bu kadar oy almış onu hiç anlayamadım bu arada. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık