Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

rattata'dan baska bir b*k yok oyunda, yemin ediyorum suan 3 tane rattata var etrafimda... birde pidgey...

Rattata
Pidgey
Weedle
Wenonat
Dudou

Bu 5li benim için oyundan soğuma nedeni bildiğin. Ama her şeye rağmen devam ediyorum. :D
Amerikan kırsallarında Tauros,bizim Akdeniz illerinde Adana vesaire, Dodolar cirit atıyor.Hee ben hiç göremedim sırf Drowzee ve Ponyta çıkıyor.Hypno yapmaktan ciğerim soldu.

Şu fake GPS ile oynayanların hepsi banlanacak elbet. Oyunun amacı zaten dışarı çıkıp oynamak. Adamlar bundan para kazanacak deli gibi.

Emin olun hepsi temizlenecek. Adamlar kendi ayağına sıkmaz.

Rattata
Pidgey
Weedle
Wenonat
Dudou

Bu 5li benim için oyundan soğuma nedeni bildiğin. Ama her şeye rağmen devam ediyorum. :D
ya oyle boyle degil, 11lvl oldum, iyi pokemonlarda geldi, ve arada sirada yumurtadan birseyler cikiyor ama, su rattata pidgey spearow vs. nedeniyle oynamak istemiyorum.

ya oyle boyle degil, 11lvl oldum, iyi pokemonlarda geldi, ve arada sirada yumurtadan birseyler cikiyor ama, su rattata pidgey spearow vs. nedeniyle oynamak istemiyorum.
Kaç Cp geliyor pokemonlar? Yahu bende 11 oldum max 270 falan düşüyor, bu ratata'dan en az 30 tane yakaladım ama 120 Cp üstü gelmiyor onda da.:/

Onların gelmesi lazim zaten. Onlarla lvl kasiliyor. Pidgey 12 sekerle evolve oluyor. Evolveleri biriktirip sonra sans yumurtasini basip hepsini birden yapacaksın.

Bu arada 20'den sonra iyice sikinti poke yakalamak. 100'lük rattata bile 5 top yiyor bazen. Hayır, yakalansa iyi, bazen o 5 topu yeyip kaciyor. Vallahi eziyet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık