Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Son güncelleme ile birlikte oyunun konsepti ciddi anlamda değişti, girişteki Gyaradosun yerini Gengar aldı ve dünden beri etrafta pidgey ve rattata yerine Gastly Haunter ve Ginger dolaşıyor rahat 15 20 tane hayalet poke yakaladım. Artık her pokede 6 candy, her transferde de 2 candy veriyor. buddynin yürüyüşü de ciddi anlamda kısaltılmış. :D

Oyunda yeni gelişmeler var, bahsedeyim biraz.

1 Eskiden Ditto yoktu oyunda, şu an Pidgey görünümünde yakalayabiliyoruz.

2 Yılbaşı hazırlıklari başladi. Bu da Noel Pikachu.

3 Oyuna 2. Jenerasyon dahil edildi nihayet. Bu da yumurtadan çıkan Smoochum.

Pokedexin şimdiki hali.

Dün akşam 2 düģün arasında gidip gelirken kaćırdım etkinliği yav. Oyuna dahil edildi mi efsaneler yoksa dünkü etkinlik icin miydi sadece? :(

Bir de raid battle ne zaman girsem oyun error veriyor. Neden kaynaklanıyor anlamadim bir türlu raid atmak nasip olmadı daha. :(
Etkinlik hala devam ediyor. 2x stardust- exp - candy ve buddy ile yürüyüş mesafesi 1.7km oldu. Ayrıca efsaneler devam ediyor. O resimdeki abiyi 1 saat önce bulmuştum. Ama en az 5 kişi gerekiyor. Hileli tayfa yataklarında sanırım gelen olmadı. Ama en az 3 gün daha devam eder gibi

Etkinlik hala devam ediyor. 2x stardust- exp - candy ve buddy ile yürüyüş mesafesi 1.7km oldu. Ayrıca efsaneler devam ediyor. O resimdeki abiyi 1 saat önce bulmuştum. Ama en az 5 kişi gerekiyor. Hileli tayfa yataklarında sanırım gelen olmadı. Ama en az 3 gün daha devam eder gibi
Ekşide 2 gün diye yazmışlar şimdi baktım. Ama dediğin gibi bizim gibi tek tabancaların şansı yok. Diģer yandan dediğim gibi raid battle giremiyorum tam başlayacakken error veriyor. Problemi çözemedim bir türlü. :(

Ekşide 2 gün diye yazmışlar şimdi baktım. Ama dediğin gibi bizim gibi tek tabancaların şansı yok. Diģer yandan dediğim gibi raid battle giremiyorum tam başlayacakken error veriyor. Problemi çözemedim bir türlü. :(
Raid battle da error sorunu sadece gps zayıf olduğunda karakter alandan uzaklaştığında oluyor diye biliyorum. Ama sen gene de bir ticket at. Geçen patch de 20dakika da bir oyundan atıyordu arkadaşı. Belki bu da patch ile alakalıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık