Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

Gingar ve Dragonite var en azından. Bide Farfect'h in gelişmiş hali galiba.

Çıkması gereken 6'lı bu değildi bence...
Lucario da mükemmel pokemondur, hem Ash'inki hem de genel olarak. Farfecth'ın Galar bölgesi formunun evrimleşmiş hali. Kanto farfecth evrimleşemiyor ama Galardaki yapabiliyor. Dragonite ve Gengar zaten evrimleşmişti yakalamadan önce, hemen hazıra kondu. Ben de isterdim ki Charizard Sceptile, İnfernape olsun ama bu kadroda iyi.

Lucario da mükemmel pokemondur, hem Ash'inki hem de genel olarak. Farfecth'ın Galar bölgesi formunun evrimleşmiş hali. Kanto farfecth evrimleşemiyor ama Galardaki yapabiliyor. Dragonite ve Gengar zaten evrimleşmişti yakalamadan önce, hemen hazıra kondu. Ben de isterdim ki Charizard Sceptile, İnfernape olsun ama bu kadroda iyi.
Bir tane daha vardı ya Su pokemonu o nerede?

Bence infernape ve greninja'yı kullanmaması imkansız. Bütün 8li turnuvayı tek bir kadroyla geçmez, arada değiştirir pokemonlarını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık