Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PokéMMO

Hordeyle savasınca alan vuran skiller çok iyi olur. Çok seri bir sekilde ev ve lvl kasılır. Bir an önce 4 rozeti toplayıp exp share almak lazım. Bu arada biraz arastırdım çogu pokemonun pasif yetenekleri aktif bir şekilde çalışıyor örneğin: pick up la item toplanıyor. Payday skiliyle para kasılıyor. Sycronize ile pokemonların natureleri %100 olmasada istenilen türde çıkması sağlabiliyor. Abrayı sırf sycronize için arıyorum. Kantoda natu nereden bulacagımı bilmediğimden.

Son düzenleme:
Bir şey soracam oyunda pokemonları evrimleştirmek mantıklımı ? Bazı oyunlarda evrimlesince sonraki lvle geçemek için gereken miktarı katlanıyordu bundada aynımı biliyor musunuz?

Hordeyle savasınca alan vuran skiller çok iyi olur. Çok seri bir sekilde ev ve lvl kasılır. Bir an önce 4 rozeti toplayıp exp share almak lazım. Bu arada biraz arastırdım çogu pokemonun pasif yetenekleri aktif bir şekilde çalışıyor örneğin: pick up la item toplanıyor. Payday skiliyle para kasılıyor. Sycronize ile pokemonların natureleri %100 olmasada istenilen türde çıkması sağlabiliyor. Abrayı sırf sycronize için arıyorum. Kantoda natu nereden bulacagımı bilmediğimden.
syncronize %50 şans ile aynı türde çıkmasını sağlar :D

Bir şey soracam oyunda pokemonları evrimleştirmek mantıklımı ? Bazı oyunlarda evrimlesince sonraki lvle geçemek için gereken miktarı katlanıyordu bundada aynımı biliyor musunuz?
eğer bir pokemonu 100lv yapacaksan evrimleştirmeyi sonlara bırakman mantıklı olur, diğer türlü çok zahmetli oluyor aynı dediğin şekilde işler exp puanları. (bu arada exp kasarken EV puanlarınıda dikkat etmek gerekiyor) eğer çöp pokemon kasıyorsan ozaman sorun yok nasıl olduğunun :D

black/unova yı indiriyorum. kurulum yaparken black/white rom kısmına mı ekleme yapayım? birde bütün romlara gerek varmı yoksa biri yeterli midir
Evet, oraya ekleyeceksin. Her romda bir bölge bulunuyor. Romlar yoksa bölgeden bölgeye geçemezsin. Black ile sadece Unova bölgesinde oynayabilirsin. Bi indir oyna, sonra diğerlerini indirebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık