Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PES 6

Pro Evolution Soccer 6 ya da PES 2007 Konami oyun geliştirme firması tarafından geliştirilmiş dünyada en yaygın sporlardan biri olan futbol oyununu simüle eden bir bilgisayar oynudur. PES serisinin 6. oyunudur. Oyun gerçekçiliği ile göz doldurmuş ve bu yönüyle rakiplerinden ayrılmıştır. Oyun özellikle Avrupa'da çok satarak satış rekorları kırmıştır. Serinin diğer bir ismi Winning Eleven'dır. Bu isim Japonya'da kullanılır. PES 2006'da İngiltere Ligi'nde Arsenal ve Manchester United'in dışında hiçbir takım lisanslı değildir. Oyunda ayrıca bazı ülkelerde lisanslı değildir. Ayrıca takım kurabilirsiniz, oyuncu transfer edebilirsiniz.

(Alıntıdır)

İntro

Çoğu kişinin hafızasında yer ettiğini düşündüğüm için konusunu açmak istedim. Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunlarından biridir herhalde. :)

Çıktığı sene futbol oyunlarında devrim diye tanıtımı yapılırdı haberler reklamlar kol gezerdi piyasada. Pes'in pazarın mutlak hakimi olduğu yıllar

Fıfa 2007 varken bunun konusu bile açılmaması lazım aslında. O zamanların en iyi futbol oyunu Fifa 2007'dir bence.

Fıfa 2007 varken bunun konusu bile açılmaması lazım aslında. O zamanların en iyi futbol oyunu Fifa 2007'dir bence.
Teknik anlamda fifa, 2008 yılında konsollara özel olarak çıkarttığı (pc için ancak 2011 yılında bu tarifeye geçtiler) versiyonları haricinde pesin mabadındaki kıl etmezdi.

11 ve sonrası ise mutlak hakim net Fifa

Teknik anlamda fifa, 2008 yılında konsollara özel olarak çıkarttığı (pc için ancak 2011 yılında bu tarifeye geçtiler) versiyonları haricinde pesin mabadındaki kıl etmezdi.

11 ve sonrası ise mutlak hakim net Fifa
Şu an tam hatırlamıyorum ama salonlara gidip ps2 ile oynadıklarımız bu olmalı. Pes 5,6,7... Ama Fıfa 2007 bir başkaydı. Bence gelmiş geçmiş dönem bazından en iyi oyun Fifa 2007'dir ya da PES 2013.

Pes 2013'e kadar hatta ondan sonraki 3-4 sene bizde PES (2013 olarak) her zaman öndeydi. Ben 2018 2019 gibi başladım Fifa'ya. Zaten PES 2013'ten sonra bitti. 2014 falan baya kötüydü.

Şu an tam hatırlamıyorum ama salonlara gidip ps2 ile oynadıklarımız bu olmalı. Pes 5,6,7... Ama Fıfa 2007 bir başkaydı. Bence gelmiş geçmiş dönem bazından en iyi oyun Fifa 2007'dir ya da PES 2013.

Pes 2013'e kadar hatta ondan sonraki 3-4 sene bizde PES (2013 olarak) her zaman öndeydi. Ben 2018 2019 gibi başladım Fifa'ya. Zaten PES 2013'ten sonra bitti. 2014 falan baya kötüydü.
2007 yılında fifa, 2013 yılında pes oynayıp fifaya ancak 2019'da geçmek net zevksizliktir Teach

Üşenip Fifa7 konusunu bile açmamışsın gelmiş burada fifa7 varken konusu bile açılmamalı diyorsun. Kardeş hem Trabzonlu hem Fenerli olduğunu her alanda belli ediyorsun :oops:

2007 yılında fifa, 2013 yılında pes oynayıp fifaya ancak 2019'da geçmek net zevksizliktir Teach
Fıfa 2007'den başka Fifa oynamışlığım yok(son dönem hariç) hayır benim zevkimi geçtik sen kimle oynuyordun Fifa? Ya da hiç ps kafelere mi gitmedin nedir :D Lise zamanı bizde Fifa oynayan tek 1 kişi bile yoktu. Üniversite zamanı da hep PES oynanır, PES turnuvaları olurdu. :D Sadece ps kafelerde boşta PES kalmadığı zaman Fifa oynanırdı. :D
Üşenip Fifa7 konusunu bile açmamışsın gelmiş burada fifa7 varken konusu bile açılmamalı diyorsun. Kardeş hem Trabzonlu hem Fenerli olduğunu her alanda belli ediyorsun :oops:
Ben uzun yazı yazmaya üşeniyorum sen bana fifa konusu aç diyorsun. Konuyu da Trabzonlu olup Fenerbahçe'yi tutmaya nasıl bağlandın... Nereli olduğunu bilmesem de anlardım Trabzonlu olduğunu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık