Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Palworld (2024)

Bu Jetdragon'u bugsız yakalayan var mı? En iyi pal'larla bile canı yarıya zor getirdim. En sonunda beni duvara soktu 400 ok ve 10 tane legendary sphere sonucunda zor yakaladım. O kadar farmlamama rağmen tüm birikimim gitti. He en iyi pal mı evet, her yere çok hızlı gitmesi oyuncuda bayağı bir lüks. Oyunda halen bazı tutarsızlıklar var, mesela Orserk'e gidiyorum buz pal'la tek yiyor. Halbuki guide'da buz'un üstün olduğu yazıyor. Elimdeki de mamut crsyt olmasına rağmen öyle pek bir etkisi olmadı, sonra 4 pal sonucunda anca yakalyabildim. Neyse oyun güzel ama biraz daha hikaye tarzında bir şeyler eklebilrmiş. Direkt paldır küldür pal kasmak bir zamandan sonra rekabet duygusu gidince sıkmaya başlıyor. Neyse şu kuleleri bitirip sonra da yakalyamadığım 3-4 pal kaldı onlardan sonra oyun bitiyor. Belki yeni bir base kurup güzel bir şehir yaparım.

Oyun baya çöp çocuklara hitap eden bir oyun olmuş.Gamepass üzerinden indirip neymiş bu diye bakmamla silmem bir oldu.18 yaş altı kitle için bu dediklerimin önemi yok tabii.Onlar severek oynayacaktır.Adamlar çünkü o kitlenin sevdiği birçok oyunu birleştirip bunu yapmışlar.

Oyun baya çöp çocuklara hitap eden bir oyun olmuş.Gamepass üzerinden indirip neymiş bu diye bakmamla silmem bir oldu.18 yaş altı kitle için bu dediklerimin önemi yok tabii.Onlar severek oynayacaktır.Adamlar çünkü o kitlenin sevdiği birçok oyunu birleştirip bunu yapmışlar.
23 yaşında sayılırım sadece çocuklara hitap ettiğini düşünmüyorum. Pokemonlari da insanları da yakalayıp köleleştirebiliyor, beğenmediğini kesip yiyebiliyorsun. Kafalarına vura vura kölen yapıyorsun daha ne, üstüne kölelerinin eline silah verip kendi ırkını köleleştirmelerini sağlıyorsun. Sadece bunları çok minnoş grafiklerle yapıyorsun. Erken aşamada olmasına rağmen 100+ Pokemon bir sürü craft yapılabilecek alet var. Tabi buglari bar yetersiz kaldığı yerler var ancak çöp denemez bırak çöpü gayet iyi bir oyun. Yıllardır Pokemon oyunlarının yapamadığını yapmış hem de küçük bir firma. Bırakın da övülsünler biraz.

Fişek gibi oyun bu arada. Pokemoncular kudurarak ağlayabilir. Bu kadar ağlayacaklarına şu oyuna sahip çıkıp daha da geliştirilmesi için yapan ekibe iyi bir bütçe çıkmaları gerekiyor asıl.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık