Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayâlet olduğundan dolayı duruşu belirli bir can yüzdesine gelene kadar hızlı yenileniyor. Belirli bir can yüzdesine getirdikten sonra duruş yenilemesi düştüğü için öldürmek kolay oluyordu herhângi bir şey kullanmadan sadece parry ile geçmek isteyenler için.
Fazla parry yapmaya çalışırsan herif senin savunmanı kırıyordu diye hatırlıyorum. Sürekli saldırdığı için canını azaltmak da zor olmuştu.

Normalde millet dark souls serisini oynadıktan sonra Sekiro oynuyor, ben tam tersini yapmıştım. Sekiro oynadığım 2. ve platinlediğim ilk souls oyunuydu.
Sekiro Platin için de en çok tekrar oynanması gereken souls oyunu. Sekiro'yu 4 defa bitirmek gerekiyor yani New Game +++'a kadar.

Bazen bir oyunun zor olması insanı o türden soğutabiliyor ve o anda insanı seriden kesebiliyor ama bende ters etki yaratmıştı.
Sekiro'dan sonra Dark souls 1-2-3 ve Elden Ring dahil çerez gibi gelmişti. Tabi çerez derken Sekiro'ya nazaran diyorum bunu.

Tanımlayacak olursam Sekiro tam olarak bir terbiye oyunu. Sabır - odak - ritim üçlemesini oyuncuya zorunlu tutuyor ve bunun dışında başka bir yol sunmuyor.
Sekiro cidden kendine özel bir oyun ve arada bir yayınlarda müthiş kombatını gördükçe indirip oynayasım geliyor. Sekiro'nun adlandıramadığım muazzam bir cazibesi var.

Normalde millet dark souls serisini oynadıktan sonra Sekiro oynuyor, ben tam tersini yapmıştım. Sekiro oynadığım 2. ve platinlediğim ilk souls oyunuydu.
Sekiro Platin için de en çok tekrar oynanması gereken souls oyunu. Sekiro'yu 4 defa bitirmek gerekiyor yani New Game +++'a kadar.

Bazen bir oyunun zor olması insanı o türden soğutabiliyor ve o anda insanı seriden kesebiliyor ama bende ters etki yaratmıştı.
Sekiro'dan sonra Dark souls 1-2-3 ve Elden Ring dahil çerez gibi gelmişti. Tabi çerez derken Sekiro'ya nazaran diyorum bunu.

Tanımlayacak olursam Sekiro tam olarak bir terbiye oyunu. Sabır - odak - ritim üçlemesini oyuncuya zorunlu tutuyor ve bunun dışında başka bir yol sunmuyor.
Sekiro cidden kendine özel bir oyun ve arada bir yayınlarda müthiş kombatını gördükçe indirip oynayasım geliyor. Sekiro'nun adlandıramadığım muazzam bir cazibesi var.
PVP'de gözüm kapalı yeneceğim adam Youtube'dan videolara baka baka oyun bitiriyor diye beni gömmeye gelmiş ya. En plat sensin kardeşim tamam yaaa. :oleyo2:

Fazla parry yapmaya çalışırsan herif senin savunmanı kırıyordu diye hatırlıyorum. Sürekli saldırdığı için canını azaltmak da zor olmuştu.
Duruş barın doluyor ama, duruş barın dolu olduğu sırada bir saldırısını parrylemeyezsen savunman kırılıyor. Tüm saldırılarını parryleyebilirsen problem yaşamıyorsun.

PVP'de gözüm kapalı yeneceğim adam Youtube'dan videolara baka baka oyun bitiriyor diye beni gömmeye gelmiş ya. En plat sensin kardeşim tamam yaaa. :oleyo2:
Sekiro'nun pvp'si vardıda biz mi oynamadık :gamyon:
O değil de zaten Sekiro'da kendini öyle op hale getirip bufflayamıyon sonra yok oyunum bozuk falan dersin uğraşamam:rolleyes:
Sekiro'da Momo'yu kurtarmaya çalışan Kinemon'u yönettiğimizi baştan söyleseniz oyuna başlamak için bu kadar zaman beklemezdim.
İşte tam olarak bu ya. Böyle kafasında bir oyun için bu kadar muazzam benzetme yapanlara bayılıyorum tam yerinde örnek olmuş :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık