Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son 2 haftada 80 saat Assassin's Creed Odyssey oynamışım. Adamlar yapmış aga. Allah bu steamden razı olsun. Böyle baba oyunları 50 liraya oynamak büyük lüks bu devirde :d

Ac valhalla Ragnarökün safağı diye dlc de tanıttı. İyice fantastikleşiyor ki bunu bekliyorduk zaten.
ek olarak normal bildiğimiz Ac ile yakından uzaktan alakası yok tabi Black flagten sonra gelen bütün oyunlarda olduğu gibi. ( unity hariç)
şimdi de 78 gb bir update indiriyor ben de bu zannetmiştim heyecanlanmıştım daha çok var çıkmasına

Ac valhalla Ragnarökün safağı diye dlc de tanıttı. İyice fantastikleşiyor ki bunu bekliyorduk zaten.
ek olarak normal bildiğimiz Ac ile yakından uzaktan alakası yok tabi Black flagten sonra gelen bütün oyunlarda olduğu gibi. ( unity hariç)
şimdi de 78 gb bir update indiriyor ben de bu zannetmiştim heyecanlanmıştım daha çok var çıkmasına
Odyssey’den beri maalesef Assassin diye bir şey yok artık seride.
Hani kızacağım ama kızamıyorum da, çünkü seri her sene yeni satış rekoru kırıyor adamlar da bu stratejiden vazgeçmiyor doğal olarak.
Şu konuda helal olsun ama, adamlar Origins’den beri her oyuna uzun süre yeni içerikle dolduruyor. Bu gelecek 3. büyük dlc oyuna 35+ saatlik yeni içerik sunacak.

Odyssey’den beri maalesef Assassin diye bir şey yok artık seride.
Hani kızacağım ama kızamıyorum da, çünkü seri her sene yeni satış rekoru kırıyor adamlar da bu stratejiden vazgeçmiyor doğal olarak.
Şu konuda helal olsun ama, adamlar Origins’den beri her oyuna uzun süre yeni içerikle dolduruyor. Bu gelecek 3. büyük dlc oyuna 35+ saatlik yeni içerik sunacak.
Malesef serinin en güzel oyunları ac hikayesi ve haşhaşi olmayanlar. (1. oyun ve 2. oyunlar hariç bunların yeri çok farklı bizim için)

Konsolu açmamla 66gb güncellemeyi görmem beni bir dumura uğrattı... Ac Odsyey'i oynamdım ben indirmesem olmuyor mu ya bu güncellemeyi. :ehe:

Konsolu açmamla 66gb güncellemeyi görmem beni bir dumura uğrattı... Ac Odsyey'i oynamdım ben indirmesem olmuyor mu ya bu güncellemeyi. :ehe:
Güncellemenin bu kadar büyük olma sebebi oyunun datalarının sıkıştırılıp tamamen baştan yeniden yapılması. Bunun için de oyunun baştan geri yüklenmesi gerekiyor. Bekleme süreleri ve oyun içi performans iyileştirdi ve yeni kış eventi falan derken bir hayli büyük güncelleme çıktı ortaya.

Güncellemenin bu kadar büyük olma sebebi oyunun datalarının sıkıştırılıp tamamen baştan yeniden yapılması. Bunun için de oyunun baştan geri yüklenmesi gerekiyor. Bekleme süreleri ve oyun içi performans iyileştirdi ve yeni kış eventi falan derken bir hayli büyük güncelleme çıktı ortaya.
Bakalım ne değiştirecek. Son bir kaç gündür Valhalla oynuyordum. Yeni başlamıştım. Tam da kendimi hikayeye vermişken bu güncelleme çıktı ortaya. Hızlı internet olmadığı için bir tık bekleyeceğim.

Bakalım ne değiştirecek. Son bir kaç gündür Valhalla oynuyordum. Yeni başlamıştım. Tam da kendimi hikayeye vermişken bu güncelleme çıktı ortaya. Hızlı internet olmadığı için bir tık bekleyeceğim.
Bence valhallada ilerle biraz ilk hikayeler güzel sonradan sıradanlaşıyor, sıradanlaştığı vakit bunlara geçersen daha iyi olur. Ben de 1 yıldır oynuyorum hala tam bitiremedim bu oynu. Bu güncelleme iyi vakitte geldi benim için ama. Ben de odysseyi oynayamadım dayanamadım çakma silah ve loot sistemine.

Bu arada valhalladan bahsetmişken bu videoda 3.30 dan sonra Gandalf ve thorin kafilesinin adlarını sayfığı yer de çok güzel olmuş. Tolkienin nord mitoloji etkilenmesi direkt gösteriyor kendisini.
oyunda bir de evde bilbonun evine de atıfta bulunan bir oyuk var. Onu bulamadım şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık