Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yeni oyunların çoğunu oynayamıyorum, bilgisayarım gittikçe hurda haline geliyor :D Ekran kartları da hayvan gibi pahalı. Düşeceğe de benzemiyor hatta her geçen gün daha da artıyor. Üstüne şu yeni çıkan oyunların fiyatlarına bakınca, bu ülkede oyun oynamak harbiden lüks diyor insan. Age of 4 gelmiş ama çıkan fiyata bak :D çok da bir şey göremedim ben açıkçası oyunda. Hatta 3 çeşitlilik olarak ve oynanabilirlik açısından daha iyi gibi geldi bana. Bu animeler de ki gibi her yerde renkler patlama efektlerini yeni çıkan oyunlarda da gördükçe can sıkmaya başladı. Bu kadar renkli oyunlar hoşuma gitmiyor. Bir çiğlik oluşturuyor oyunda. Ayrıca o da kadar paraya da değmez.

Geleceği bariz de, umarım aynı anda gelir.
Keşke ama biraz zor gibi ya. Hem ps5 çıkmışken böyle büyük bir markayı bilgisayara da aynı anda getirmek çok zor. Konsol sattıran oyun lafı vardır ya God of War cidden bu sözün tanımı.

Sony diğer platformlara karşı farkını böyle konsola özel olan AAA kalitesi oyunlarla koyuyordu. Ben tahmin bile etmezdim bilgisayara getireceklerini. Horizon ve Death Stranding'ten aldıkları satış rakamları herhalde memnun etmiş ki buna devam ediyorlar.

Bunların üzerine daha Bloodborne ve Uncharted 4'te gelecek.

Keşke ama biraz zor gibi ya. Hem ps5 çıkmışken böyle büyük bir markayı bilgisayara da aynı anda getirmek çok zor. Konsol sattıran oyun lafı vardır ya God of War cidden bu sözün tanımı.

Sony diğer platformlara karşı farkını böyle konsola özel olan AAA kalitesi oyunlarla koyuyordu. Ben tahmin bile etmezdim bilgisayara getireceklerini. Horizon ve Death Stranding'ten aldıkları satış rakamları herhalde memnun etmiş ki buna devam ediyorlar.

Bunların üzerine daha Bloodborne ve Uncharted 4'te gelecek.
Aynı anda çıkarsa daha da çok satar. Mesela ben ilk oyunu PS'de oynamıştım, PC hâline gidip 300 lira verip almam, zaten oynadığım bir oyun. Fakat Ragnarök aynı anda gelirse, parası neyse verip alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık