Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekşideki PlayStation store başlığı canlanmış. Fiyatlara zam gelmiş galiba.
Sony Türkiye, İngiltere tarafından yönetildiği için çok dengesiz sayılar çıkıyor ortaya. Oyunlar Sterlin kuruyla yükseliyor. İngiltere’nin de çıkıp şunlara güzel bir fiyat yapalım diyeceğini de hiç sanmıyorum. Büyük ihtimal umurlarında bile değilizdir. Bizim ülkede kurun düşeceği de yok çünkü. Hadi onu geçtim bu alanda bizim için müzakere edecek, genel olarak oyunculara sahip çıkan ne bir develet ne bir kurum olmadığından elden hiçbir şey gelmiyor.

Ps oyunları ne olmuş öyle. Bu adamların Tr özel fiyat kafalarında yok. Tek çare kurun inmesi, 2025 belki. 3 aya 1000 liraya bulur fiyatlar. Gamapass çöldeki su gibi artık.

Hayır adamlar o kadar sallamıyor ki, bu zamlardan sonra yüksek ihtimal kazandıkları para daha da azalacak. O kadar tınlamıyolar. :of:

Beklenen bir şeydi kur bu durumdayken olacak olan buydu.Bu gibi durumlarda firmaların bölgesel fiyatlandırma politikası uygulaması gerek ama çok umurlarında değil tok satıcı adam alan alır o kar yeter bana diyor.Büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde Game pass'e ve Xbox store daki diğer oyunlara da bu ps tarafındaki kadar olmasa da zam gelecektir.Önümüzdeki aylarda kur alıp başını gideceği için bu fiyatların da değişeceğini düşünüyorum yazık bu ülkenin gençlerine aynı oyunu Avrupa daki ABD deki yaşıtları 60 birim veya 70 birim paraya oynarken bu gençler 800 birime almak zorunda yeni çıkan oyunu.Kötü günleri geride bıraktık sırada daha kötü günler var geçmiş olsun.

Ps'lerinizi satın gençler bu iki haber doğruysa gerek yok zaten.

Şöyle onlara kardeş.Onlara acele etmelerini söyle.

Elinizde ne var ne yok satın diyecem de çok geriden geliyoruz 10 yıla biz ancak stream olayını oturturuz.

NUNS4 (Naruto Ultimate Ninja Storm 4) seven birisi Jump Force beğenir mi? Çok kararsızım Jump Force alıp almamak konusunda...

Okuduğum yorumlarda dövüşü mekanikleri NUNS4 kadar eğlenceli değilmiş, sürekli animasyon devreye giriyormuş diyorlardı, acaba oynayan biri var mıdır aramızda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık