Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Garp
ilk dlc de çocuğun oluyor, yani ana oyunda yok belki o yüzden görmemiş olabilirsin.
Muhtemelen açıkçası ana oyunda niye her şeyi yapmaya çalıştım hiç bilmiyorum ama o iğrenç ve boş dünyada ki her taşın altına bakıp her deliğe girdim. Atlantis ek paketi bir ihtimal değiştiriyor diye bekledim ama o da birşey değiştirmedi.

Çok bir şey değişmiyor ya hacı sadece hikaye uzuyor bir katkısı vs yok. Daha da rahatsız edici bir durum hatta.
Sadece merak ettiydim ya. Lezbiyen olarak gidince ne oluyor insan merak etmiyor değil.

Muhtemelen açıkçası ana oyunda niye her şeyi yapmaya çalıştım hiç bilmiyorum ama o iğrenç ve boş dünyada ki her taşın altına bakıp her deliğe girdim. Atlantis ek paketi bir ihtimal değiştiriyor diye bekledim ama o da birşey değiştirmedi.

Sadece merak ettiydim ya. Lezbiyen olarak gidince ne oluyor insan merak etmiyor değil.
Ben ek paketleri oynamadım ama erkek çıkıyor karşına Kassandra ile oynayınca. Çocukları oluyor sanırım.

BBB2 nin kotu olma ihtimali yok yaa düşünsene kilisenin ilk kuruldugu zamanlari oynuyoruz veya atolye kurulmadan onceki zamanları axxx bb oynayasım geldi akşam gideyim de biraz invade atayım
O kadar tanrı/uzaylı varlık sadece yharnam’a dadanmamıştır diye tahmin ediyorum. Farklı ülkelere, kültürlere geçerler bence eğer seri devam ederse.

Oyunda gördüğümüz herşey sadece yharnam ve pthumerian’ların hikayesiydi. Bu great one’lar nerden geldi, niye geldi, niye varlar falan açıklanmamış çok şey var. Yharnam’ın geçmişiyle harcamazlar bence seriyi.

Yharnam tarihinin tüm efsaneleriyle kapıştık zaten. Üstüne çıkmaları zor. Fan service gibi olur sakat halini dövdüğümüz adamların sağlam haliyle dövüşürüz anca. Bana yetmez o şahsen. Yeni şeyler görmek isterim.

O kadar tanrı/uzaylı varlık sadece yharnam’a dadanmamıştır diye tahmin ediyorum. Farklı ülkelere, kültürlere geçerler bence eğer seri devam ederse.

Oyunda gördüğümüz herşey sadece yharnam ve pthumerian’ların hikayesiydi. Bu great one’lar nerden geldi, niye geldi, niye varlar falan açıklanmamış çok şey var. Yharnam’ın geçmişiyle harcamazlar bence seriyi.

Yharnam tarihinin tüm efsaneleriyle kapıştık zaten. Üstüne çıkmaları zor. Fan service gibi olur sakat halini dövdüğümüz adamların sağlam haliyle dövüşürüz anca. Bana yetmez o şahsen. Yeni şeyler görmek isterim.
Dogru aslında dlc nin başında haki haori aldigimiz bir uzak dogulu hunter vardı işlenebilir aslında sekiro nun ilk trailerinda herkes bb2 zannetmişti uzak doğu temalı olarak ulan ne günlerdi ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık