Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilk oyunun müzikleri diğer iki oyunda yok, o kadar sağlamdır.
3. oyunda gene ilk oyundaki bazı müziklere dönmüşler en azından. 2. oyun neydi öyle yav, sürekli heybetli heybetli. İlk başta fena değil ama sürekli duyunca bıktırıyor.
Oyun sonu çalan Believe mesela, arkada aç dinle. Kaer Morhen müziği de de Believe'in bir versiyonu gibi.

Üçüncü oyunun müzikleri baya hoşuma gitti. 15 saate yakın oynadım. Atmosfer falan da iyi. Tek problem görevler. Birine bir şey sormaya gidiyorsun, gittiğin adamın bir derdi oluyor. Şantajla kendi işini kitliyor. Sonra onun işine koyulurken başka birine gitmek zorunda kalıyorsun. Aynı şeyi o da yapıyor........
İlk boss savaşında çalan müzik.

Geniş tarlalarda koştururken bu müzik çalıyor.

Ac odysey i 1 sene önce falan bitirmiştim DLC si ne yeni başladım direkt atlantise gittim ulan dizayn falan iyi de bir yerden bir yere gitmek artik sadece atla olmuyor illa kayık da kullanicaz uyuz etti bu olay beni bir de persefone ile iç savaşa sürükleniyor atlantis ama ben adonisin tarafında yer almak istemiyorum hep ters işler yapmama ragmen persefone nin yanında yer alamıyacağım kesin yanından kovdu beni

Hiç alışasım gelmedi ne yalan söyleyeyim. O sinirle ikinci oyunu da atlayıp direkt üçü torrente yerleştirdim zaten. İlk ikinin lorunu okuyacağım.
İkinci oyunun combatı o kadar boğmazdı aslında. Neyse, üçüncü oyunun tadı ayrı. Ben de geçen baştan başladım tekrar oynuyorum üçüncü oyunu şu an.

Güzel bir PC oyunu önerirmisiniz sıkmasın yeter
  1. Mount And Blade: Warband ( modlarıyla birlikte efsanedir ve Başarılı Türk oyunudur.)
  2. Bioshock
  3. Scarface ( Gta benzeri oyun ve Film uyarlaması oyun)
  4. Total Overdose
  5. Might and Magic : Dark Messiah
  6. Ruiner
  7. Soma
  8. İnside ve Limbo
  9. Kabus 22 ( Resident evil 1,2,3 serilerine benzer Türk Korku oyunudur.)
  10. Remnants of Naezith (Başarılı Türk platform oyunudur.)
  11. Baldur's Gate serisi
  12. Shadow of Tactics
  13. Dark Souls
  14. Spec ops :The Line
  15. Hellblade
  16. Prototype serisi
Bazıları çok uzun oynanışa sahip Rpg oyunları, Bazıları kısa süreli unutulmaz güzel oyunlar. Normalde uzun liste yazardım; ama aklıma ilk gelenleri yazdım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık