Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben g2a'dan almıştım baya önce key duruyor saolsun :D Poe'de ligde işim bitince diabloya sarıyorum. Her başladığımda aynı heyecan :D
Elinize key falan düşerse diablo 1 ve ya 2 için bana yollayabilirsiniz.

Bazen Steam falan bedava oyun veriyormuş ama ben takip etmediğim için bilmiyorum öyle şeyleri tabii :D

Üzüldüm lan. Derin bi karakter değildi, bilindik bi tipti ve basitti ama sevmiştim arthur’u. Tipinde ve sesinde bi sempatiklik vardı. Yavaş yavaş gözümün önünde ölmesi çok kötüydü. Yapılmamalıydı bence. O kadar kötü hissettim ki oynamak istemedim oyunu. 20-25 saat sanırım hasta arthur’la oynadım.
Hastayken zayıf olduğu için açık haritayla uğraşasım da gelmedi. Baştan başladığımda hastalanmadan önce yaparım herşeyi diye düşündüm. Oynanışı bu kadar kötü etkileyecek bişey yapmamalıydılar bence. Bari sona daha yakınken ortaya çıksaydı.

İlk oyunda jack yerine john’u istediğim için baştan başlamıştım. İntikamdan sonra jack’le oynamamıştım. Bu oyunda ise john’u hiç istemiyorum arthur’suz oynamak istemiyorum. Epilogue part 1 yeni başladı. Micah’ı öldürecek muhtemelen (umarım öyledir) ama ona rağmen baştan başlayıp arthur olmak istiyorum.

İlk gördüğümden beri micah’ı sevmemiştim. Oyunun senaryosunu beğenmedim açıkçası. Bütçe ve zaman harcadıkları için kalitesi yüksek tabi. Senaryo kötü olsa da oyunculuk, seslendirme falan kaliteliydi. “Sanat eseri” dedirten çok sahne oldu.

Dutch’ın değişimi inandırıcı gelmedi bana. Micah’a güvenmesine inanamadım. Oyunun ilk yarısındaki dutch çok farklı bi insandı. İkinci yarıda amacı bile belli değil. Micah’ı bahçıvan mı yapacak? O adamla çiftçilik mi yapacak? O adam için niye ailesini sildiğini anlayamadım. Yaptığı herşey mantıksızdı. Oyun boyunca “planım var” dedi ama hiç planı yoktu. Sadece hedefi vardı. Topluca tahitiye gideceklerdi ama götüreceği herkesi kaybetti. John ve arthur’u da ölüme bıraktı defalarca. Micah, javier ve bill kaldı sadece.

Dışarda tanıştığım stranger’ları kamptaki arkadaşlarımdan daha çok sevdim. Çünkü dışardakilerle muhabbet ettim, birlikte baş başa zaman geçirdim. Öldüğüne üzüldüğüm biri oldu. Gang’le böyle bişey yaşamadım. Sadece aynı 3-4 kişiyle biyerlere saldırdım sürekli. Bi bağ kuramadım.
sivaslı hüseyin yani arthur baya iyiydi acayip ısınmıştım karaktere. Hastalanması hele ki son sahne efsaneydi umarım parayı almaya gitmemişsindir en sonunda yoksa çok güzel bir ölüm sahnesi kaçırdın dostum. Para sıkıntısı pek yaşanmıyor oyunda. Oyun bitince 20k civarı veriyor zaten.
#weneedmoney

sivaslı hüseyin yani arthur baya iyiydi acayip ısınmıştım karaktere. Hastalanması hele ki son sahne efsaneydi umarım parayı almaya gitmemişsindir en sonunda yoksa çok güzel bir ölüm sahnesi kaçırdın dostum. Para sıkıntısı pek yaşanmıyor oyunda. Oyun bitince 20k civarı veriyor zaten.
#weneedmoney
John’la gittim ben de. Onur da zaten full’dü. Hastalığa kadar onur %60’lardaydı ama borç alma görevlerinde baya sevap kastım.

Oyunda büyük ev soygunlarını yapmadım, hazine bulmadım, bir tane bile gold bar’a denk gelmedim. Avcılık upgrade’lrrinden 1 tane bile yapmadım. Dükkan veya sıradan vatandaş soymadım. 2000 dolar falan kıyafetlere harcadım. 1200 çaldırdım (sinirden delirdim nerdeyse). Tüm bunlara rağmen 6000 dolarım vardı arthur’la.

Dutch ne zaman “we need money” dese paramla dövesim geldi adamı. Bi de sadece dutch değil arthur bile “we need money” falan diyor bazen. John’a da “sen aile kuracaksın benim tatile gitmem lazım. Dutch’ın parasını bul” diyor.

Hikayede para bu kadar önemliyken para kazanmak böyle kolay olmasaydı keşke. Bari rakam vermeyin. Dutch cornwall’a “bana 10.000 ver, tekneni ver gideceğim” diyor. Arthur orda cebinden çıkarıp “al bu 20.000’i defol tahidi’ye” diyebilseydi keşke:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık