Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üzücüymüş o, kaç skill boşta kalcak :/
Şöyle şekilli resimli anlatayım :D

Şimdi mesela her skilin yanında 3 skill daha oluyor. Yani skill ağacında her skilin yanında 2 veya 3 kutu daha var.

Mesela aşağıdaki resimde oyuncu seçim yapmak zorunda kalmış.
Örümceklerle alakalı skili seçmeyip başka bir şeyi tercih etmiş.

Ejder ateş topu mu atsın yoksa başka bir şey mi yapsın gibi gibi seçimler yapmak zorundasın.
Ben şahsen sevdiğim skillerin bazılarını bırakmak zorunda kaldım çünkü diğer iki skill daha işlevli oluyor bazen.

10 level high hrothgar’a gitmek için bile erken iken sen alduin’e kadar ilerletmişsin hikayeyi :D
Baktım hikaye zevkli içine çekiyor beni yaptım gitti tüm görevleri :D

Sen nasıl bir psikopatsın arkadaş, o levelde orada ne işin var :hhh:

Fallout 4 oyna sen hayatta kal zorluğunu da açarsın artık 10 lvlde neler yapmaya gidersin tahmin edemiyorum :oleyo2:
Oyunu da zorda oynuyorum zaten de ne çektiğimi bir ben biliyorum :D Yaverim olmasa bir bölüm bile geçemezdim.Kendime item dizmiyorum yahu.Veriyorum kaliteli itemleri yaverime.Yemiyorum yediriyorum,giymiyorum giydiriyorum.Bu Elder Scroll u almaya gittiğim cüce yerinde öldüm öldüm dirildim zaten.

Alduin değildir o yav, yani inşallah o değildir:p. Ana hikayeyi neden hemen ilerlettin bu kadar, yan hikayelere dalsaydın biraz.
3 5 tane yan hikaye var da işin içinden çıkamam diye ana hikayeden ilerleyeyim dedim bir süre.Hırsızlar loncasına falan katıl dediler bizde hırsızlık olmaz dedim.Stormcloaklar gel reyiz yerin hazır dediler ona karar vermeye çalışıyorum.Katılsam mı katılmasam mı diye.İmparatorluktan bir iki kişi ile tanışayım imparatorluğun ne olduğunu bir görelim de karar veririm sonra.

Minas morgul’u da sayarsak 5 tane var.

Hangi etkinliklerin exp verdiğine dikkat et. Özellikle kale fethetmek inanılmaz exp veriyor.

Edit: tüm skilleri alıyorsun da aynı anda 3 upgrade’e sahip olamıyorsun. Yani mesela ground execution yaparken celebrimbor’un seni koruması ayrı bi upgrade iken yerdeki düşmanları domine edebilmek de ayrı bi upgrade.
Domination ve savunma arasında seçim yapman gerekiyor.

Element seçtiren skillerde bu gerekliydi ama bazı skillerde gerçekten tüm upgrade’lere sahip olmamak için bi sebep yok. Oyunun en kötü özelliklerinden biriydi.
İlk oyundaki stun saldırısında bu oyundaki 3 upgrade birden vardı. İlk oyundaki skillere limit koymaları saçmaydı.
Şöyle şekilli resimli anlatayım :D

Şimdi mesela her skilin yanında 3 skill daha oluyor. Yani skill ağacında her skilin yanında 2 veya 3 kutu daha var.

Mesela aşağıdaki resimde oyuncu seçim yapmak zorunda kalmış.
Örümceklerle alakalı skili seçmeyip başka bir şeyi tercih etmiş.

Ejder ateş topu mu atsın yoksa başka bir şey mi yapsın gibi gibi seçimler yapmak zorundasın.
Ben şahsen sevdiğim skillerin bazılarını bırakmak zorunda kaldım çünkü diğer iki skill daha işlevli oluyor bazen.
Anladım yani 3 skillden 2 sini falan seçmem gerekecek. Tamam sıkıntı yok bunda güzel.

Baktım hikaye zevkli içine çekiyor beni yaptım gitti tüm görevleri :D

Oyunu da zorda oynuyorum zaten de ne çektiğimi bir ben biliyorum :D Yaverim olmasa bir bölüm bile geçemezdim.Kendime item dizmiyorum yahu.Veriyorum kaliteli itemleri yaverime.Yemiyorum yediriyorum,giymiyorum giydiriyorum.Bu Elder Scroll u almaya gittiğim cüce yerinde öldüm öldüm dirildim zaten.

3 5 tane yan hikaye var da işin içinden çıkamam diye ana hikayeden ilerleyeyim dedim bir süre.Hırsızlar loncasına falan katıl dediler bizde hırsızlık olmaz dedim.Stormcloaklar gel reyiz yerin hazır dediler ona karar vermeye çalışıyorum.Katılsam mı katılmasam mı diye.İmparatorluktan bir iki kişi ile tanışayım imparatorluğun ne olduğunu bir görelim de karar veririm sonra.
Karanlık Kardeşlik yada Büyücülüğe gir hangi Guild kafana uyuyorsa başla ondan, diğerlerini yaparsın sonra görevleri filan çok zevkli.

Yan görevler, Guild görevleri filan iyi itemler veriyor sana.

Karanlık Kardeşlik yada Büyücülüğe gir hangi Guild kafana uyuyorsa başla ondan, diğerlerini yaparsın sonra görevleri filan çok zevkli.
Karanlık kardeşlikten bahsettiler oyunda.Git yanlarına direk girersin falan diyorlardı da katakulli dönme ihtimali var.Oyunun oynanışına pek alışamadığımdan sağda solda duran adamlara çok saldırmışlığım var.Hele bir tanesinde yanlışlıkda nida kullanıp köylüye tek atınca tüm köy bana saldırmıştı.

Karanlık kardeşlikten bahsettiler oyunda.Git yanlarına direk girersin falan diyorlardı da katakulli dönme ihtimali var.Oyunun oynanışına pek alışamadığımdan sağda solda duran adamlara çok saldırmışlığım var.Hele bir tanesinde yanlışlıkda nida kullanıp köylüye tek atınca tüm köy bana saldırmıştı.
Yok kolay kolay saldırmazlar, diyaloglardan anlarsın zaten saldırıp saldırılmayacağına. O görevler çok sağlam setler veriyor.
Karakterin öyle güçleniyor zaten Guild görevleri iyi güçlendiriyor karakteri.

Sen arada skill kasmaya falan da devam et. Mesela ben zamanında tüm gruptan 1 tane ezik bırakıp stat falan kastırıyordum :D Zaten archery kısmında bir yetenek olması lazım felç bırakan onunla zaten resisti olmayan çoğu slotu rahat alıyordun...

Yok kolay kolay saldırmazlar, diyaloglardan anlarsın zaten saldırıp saldırılmayacağına. O görevler çok sağlam setler veriyor.
Karakterin öyle güçleniyor zaten Guild görevleri iyi güçlendiriyor karakteri.
Genelde yıkım büyüleri ve nida kullanarak ilerliyorum.Karakterim çok güçsüz olduğundan kılıç kalkan yetmiyor çoğu yerde.Hangisini öneririsin sen öncelikle.Ona göre gideyim.

Sen arada skill kasmaya falan da devam et. Mesela ben zamanında tüm gruptan 1 tane ezik bırakıp stat falan kastırıyordum :D Zaten archery kısmında bir yetenek olması lazım felç bırakan onunla zaten resisti olmayan çoğu slotu rahat alıyordun...
O mevzuları da daha tam kavrayamadım.Level alınca kuvvet ve cana veriyorum ama şu okçuluk yeteneğin arttı,yok tek el silahın arttı diyince kafama göre karıştırıyorum bir şeyler :D

Genelde yıkım büyüleri ve nida kullanarak ilerliyorum.Karakterim çok güçsüz olduğundan kılıç kalkan yetmiyor çoğu yerde.Hangisini öneririsin sen öncelikle.Ona göre gideyim.
Ağır zırh ( Set halinde ) , kılıç + kalkan ( Kalkan'ı önemli anlarda kullanmazsan işe yaramaz ) yada çift el kılıç ( büyük kılıç ) yanında 1 Yoldaş ile ölümsüz olursunuz belli bir yerden sonra.

Bir de Okçu olup Hafif Zırh, sneak kasıp tek ata ata gidersin ama baya sabır işi.

Kuvveti 350-400 civarı yap, sonra Can'a yatırım yaparsın.

Perk puanlarını Zırh'a ver öncelikle.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık