Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Meradorn

oyunu 2 kere bitirdikten sonra bu konuya anca şimdi takılmam biraz tuhaf ama kratos'un bu oyunda neden tanrı olduğunu sen anlayabildin mi? Ben röportajları çok takip etmedim açıklandı da kaçırdım mı? Araştırdım ama bi açıklama bulamadım. Sadece "kratos tanrı olduğu için ölümsüz" denmiş ama sebebi söylenmemiş.
Hikaye için ve atreus'un çeyrek yerine yarı tanrı olabilmesi için sonradan uydurduysalar şaşırmam.

Doğduğunda yarı tanrıydı, gow 2 başında tanrıydı ve olympus'tan kovulunca dev formunu kaybetti ama hala tanrıydı. Bi de olympus kılıcına tanrı gücünü verince eskisi gibi ölümlü oldu. Gow 2'de artık tanrı olmadığı defalarca söylendi.

Gow 2 başında kılıca koyduğu güçleri gow 3 sonunda geri aldıysa nasıl hayatta kaldığı da açıklanmış olur. Yeni oyunda iyileşme gücünü baya gözümüze soktular. Ama bu sefer de athena'nın bunu fark etmemiş olması saçma olur.

Bunu bu kadar merak etme sebebim sonraki oyunda thor'un ortaya çıkacak olması. Baldur'un world serpent'ı ne hale getirdiğine bakarsak thor'la arasında fazla fark yoktur.
Baldur kolay yenildi bence. Eğer thorla arasında fazla fark yoksa hayal kırıklığı olur. Kratos gow 3'ün sonunda tanrı olduysa yani eskiye göre daha güçlüyse o zaman anlarım ama yaşlı olduğu için daha güçsüz bile olabilir.

Blade of olympus, pandora kutusu ve titan yardımıyla anca tanrı yenebilen adam bu oyunda çıplak elle daldı:D hades dışında adil bi şekilde yenebildiği bi tanrı hatırlamıyorum ben. baldur'a çıplak elle dalması, spartan rage açtığında üstün gelmesi falan şaşırttı beni.

Bilmiyorum preapere to die edition ı oynama fırsatım olmamıştı hiç seriye 2.oyundan başladım sonra bloodborne ve ds3 ü bitirdim pc ve ps3 olmadigi için oynayanadim ilk oyunu şimdi remastered i oynayacagim ama tek oynamak da istemiyorum açıkçası :)
PC den bağlanabiliyorsam senle akarız beraber.1e çok zor diyorlar genel olarak.Harcanma ihtimalimiz çok fazla :D.Bu arada ben sadece 2yi oynadım bitmesine çok az kaldı.3mü daha zor 2 mi?
Sadece grafik geliştirmesi.Direk Psden Pcye port olduğu için fps düşüşleri inanılmaz kötüydü.Bir de Online oynamak ölümdü.Remastered ile hem fps düşüşlerine hem de onlinea çözüm bulacaklar.

Pcde oynayacağım ben de.Beraber oynamak isteyenle oynarım da benim mevzu daha çok invade üzerine.

Ek olarak belirteyim.Blighttown cehennemini yaşamamış arkadaşlar ben Ds oynadım demesin lütfen :artiz:
1i hiç oynamamış biri olarak beklemek daha hayırlı o zaman.Shrine of Amanna veya Black Gulch kadar kötü mü :D

PC den bağlanabiliyorsam senle akarız beraber.1e çok zor diyorlar genel olarak.Harcanma ihtimalimiz çok fazla :D.Bu arada ben sadece 2yi oynadım bitmesine çok az kaldı.3mü daha zor 2 mi?

1i hiç oynamamış biri olarak beklemek daha hayırlı o zaman.Shrine of Amanna veya Black Gulch kadar kötü mü :D
2 çok daha zor bir kere oyun yavaş 3 e göre blighttown ı biraz izledim gulch ve shrine of amana dan daha leş baya zorlicak orası gerci pc ve ps4 arası server birleştirme olayı olucak mı bu remaster da bilmiyorum olursa oynarız 1 i acayip sabırsızlıkla bekliyorum

2 çok daha zor bir kere oyun yavaş 3 e göre blighttown ı biraz izledim gulch ve shrine of amana dan daha leş baya zorlicak orası gerci pc ve ps4 arası server birleştirme olayı olucak mı bu remaster da bilmiyorum olursa oynarız 1 i acayip sabırsızlıkla bekliyorum
Gulch hadi neyse de shrine of amanna'dan daha zor diyince karnıma ağrı girdi.Şimdi oralara geldim 1 hafta ara vermek zorunda hissediyorum kendimi,şevkim kırıldı :( Neyse macemizi kalkanımızı alıp hazır oluruz

Gulch hadi neyse de shrine of amanna'dan daha zor diyince karnıma ağrı girdi.Şimdi oralara geldim 1 hafta ara vermek zorunda hissediyorum kendimi,şevkim kırıldı :( Neyse macemizi kalkanımızı alıp hazır oluruz
Ya shrine of amana nın bende yeri çok ayrı kahrolmuştum orayı oynarken bir de ng+ da boss falan koyuyolar oraya tam bir kabus ya sen cleric mi kasıyordun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık