Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Steam'den oyun alacağım zaman Oyunfor'dan alıyorum. Çünkü her zaman 3-5 lira daha ucuz oluyor. 3-5'in hesabını yapıyorsan tavsiye ederim.

https://www.oyunfor.com/steam-oyunlari/grand-theft-auto-v-271590

Mesela şu an Oyunfor'da 160 lira 20 lira indirim var otamatik. Steam'e indirim gelince onu da işliyorlar. Atıyorum 100 lira ise burada 80-90 lira olur.
İyiymiş steam profil linki falan da istiyor. buna da bakayım. :D

4 senelik oyun az bile düşüyor :)
:D çıkış fiyatı da 180'di değil mi ?

BlackDesert Online'ı oynayan var mı? Nasıldır ?

Bana bir online oyun önerin yav,grafik vs fark etmez (PUGB hariç onu kaldırmıyor) Şöyle sarsın yeter,çok canım sıkılıyor.

Bana bir online oyun önerin yav,grafik vs fark etmez (PUGB hariç onu kaldırmıyor) Şöyle sarsın yeter,çok canım sıkılıyor.
Kendim oynamasamda arkadaşım deli gibi Bdo oynuyor ve aşırı derecede seviyor. Benim izlediğim kadarıyla da bayağı sağlam bir mmorpg gibi duruyor. Ancak oynayan herkesin ortak kararı inanılmaz derecede vakit yediği. Gününün yaklaşık yarısını felan ayırıyor millet. Vakti olmayanlar için o kadar güzel bir deneyim olmayabilir.

Not: Bdo'nun da Pubg'den aşağı kalır yanı yok zaten :)

Not2: Overwatch deneyebilirsin. Beni bayağı sarmıştı ki bu da oyunu bırakma sebebim. Oturunca uzun süre kalkamıyordum.

Kendim oynamasamda arkadaşım deli gibi Bdo oynuyor ve aşırı derecede seviyor. Benim izlediğim kadarıyla da bayağı sağlam bir mmorpg gibi duruyor. Ancak oynayan herkesin ortak kararı inanılmaz derecede vakit yediği. Gününün yaklaşık yarısını felan ayırıyor millet. Vakti olmayanlar için o kadar güzel bir deneyim olmayabilir.

Not: Bdo'nun da Pubg'den aşağı kalır yanı yok zaten :)

Not2: Overwatch deneyebilirsin. Beni bayağı sarmıştı ki bu da oyunu bırakma sebebim. Oturunca uzun süre kalkamıyordum.
PUGB'yi benim işlemci İ3 diye kaldırmamıştı,Overwatch'da da aynı şeyi yaşamayalım ? :D

Aylık 13 Euro parana kıyabilirsen WoW oynamanı öneririm, oynadığım en iyi mmorpg oyunu, mükemmel bir hikayesi var. Gerçi her ay 13 Euro ödeme yapmana gerek yok, oyun içi parayla gametime ve Blizzard’ın diğer oyunlarını( Overwatch, Destny, Starcraft, hearthstone paketleri.... vs.) ve o oyunlar için paket falan alabilirsin. Eskisi kadar da zor değil gold kasmak, günde 2 saat farm yaparak 2 ayda rahat o oyunları bedavaya alabilirsin.

Şuana kadar fazla konuşan olmamış,az önce Mass Effect 1i bitirdim.Benzersiz bir oyundu bir çok yandan ve hikaye güzeldi fakat bazı yerlerde oyunun yapımcıları tembelliğe kaçmış(silah çeşitliliği ve tek bir araç olması gibi) Star Wars hayranı olan varsa bu seriye bayılır tavsiye ederim.
Şimdi o gazla Dead Space'ye giriyorum.Yorumlardan dolayı biraz irkildim.Umarım yorumlanınan kadar korkunç çıkar.

Şuana kadar fazla konuşan olmamış,az önce Mass Effect 1i bitirdim.Benzersiz bir oyundu bir çok yandan ve hikaye güzeldi fakat bazı yerlerde oyunun yapımcıları tembelliğe kaçmış(silah çeşitliliği ve tek bir araç olması gibi) Star Wars hayranı olan varsa bu seriye bayılır tavsiye ederim.
Şimdi o gazla Dead Space'ye giriyorum.Yorumlardan dolayı biraz irkildim.Umarım yorumlanınan kadar korkunç çıkar.
2 ve 3'ü oynamadıysan bence onlara devam et. :D Efsane ilerliyor. Sadece 2 oyun ara oyun gibi kısa kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık