Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İskandinav mitolojisi diyolar Loki'yi harcayacaklar.Daha bu işin Mısır'ı var.Hindistan'ı var :D
Hindistana gidemezler bak SMITE oynadığım için biliyorum ne yelyele kopardılar bir ara :D adamlar halen tapıyor bunlara ama Mısır olsun Mayan olsun Japon Çin manyak hikaye biraz saçma şimdi Adamın orjini Yunan ama artık dünyaya açılır :ehe:
Ağa oyun değil bildiğin interaktif Southpark sezonu ya :D

Son düzenleme:

Unknown

RE7 geliyormuş bakalım bu sefer nasıl kötü oyun yapcaklar. :I
Edit: Resident Evil falan değil yanlış duyuru. Silent Hill ve Outlast in ortak yapımıymış. İyice ne yaptıklarını şaşırdılar bu adamlarda. :D
Edit2: Resident Evil zombi oyunu değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Daha birkaç oyun önce zombiler roketatar falan atıyordu. Demek ki bunlar gizemli zombilermiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Unknown

For Honor'ın sinematiğini izledim tam heyecanlanıyordum ki oyunun Ubisoft a ait olduğunu gördüm ve yıkıldım. :(

Acayip hoşuma gitti yalnız bu oyun.

Ve Yeni South Park oyunu için sabırsızlanıyorum. İlk oyun gerçekten de çok eğlenceliydi.

GOW4'ün hikayesi konusunda fikri olan var mı? Üçüncü oyunun sonu malum.

Edit: Oha İskandinav mitolojisi falan demişsiniz. Eğer öyle ise sevinç çığlığı atarım burada. :D

Unknown

Ayrıca şu Skyrim'in Special edit'inden tiskindiğim kadar hiç bir şeyden tiskinmedim. Oyun güzel ama sanırım Bethesda ya göre oyunun tek problemi görsellerde. Oyun içinde binlerce yapay zeka hatası var, oyunun şuan ki oyunlara göre içinin boş olduğu gerçeği var ama hayır yeni oyun çıkarmak yerine Skyrim'in görselliğini güzelleştirelim onla idare etsinler. :(

Edit: Oynayan adam zaten oyunu 500 kere bitirdi lan. Her görevi en az 10 kere yapmışımdır. :( İlla Tamriel de takılmak istiyorsan git ESO oyna diyorlar.

Bu oyun bana mı sadece çok kötü olacak gibi geliyor. :I

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık