Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Oyunu bedava vereceklerse yapsınlar.

Edit: Parayla aldığın herhangi bir şeyde reklam olmamalı.
işte onu genişletiyorlar. kapitalist sistemler büyümekle lanetlenmiştir. harcadığın para artıp değersizleşmezse büyüyemezsin. o yüzden napıyorlae, fiyatını azıcık aşağıya çekiyorlar netflixin mesela, diyorlar ki bak indirim yaptık ama reklam izleyeceksiniz sşkdşfkg aynısı sinemalarda olmuyor mu, bi gidiyorsun bangır bangır reklam oynatıyorlar tüm modunu öldürüyorlar

bu arada twitterda bi süredir dönen bi trend var, bu oyunu oradan görmüştüm. ilham aldıkları oyunları listeleyip yaptıkları oyunu gösteriyorlar. "and the 3 inspirations behind it " diye aratırsanız pek çok güzel yapılmakta olan oyun karşısınıza çıkabilir
vb

Ghost of tsushima pc ye geliyor 16 mayıs da hiç haberim yoktu.Oynamadığım baba oyunlardandı çok iyi oldu.Çok reklamını da yapmadılar belki de ben görmedim uzun süredir pc çıkmasını bekliyordum.Fiyat baya tuzlu ama 1500 yazıyor epicte.Yerel fiyatlandırmayı kim göz ardı ediyorsa hiç kafa yok.100 oyuncudan 5 tanesi 1500 tl verir oyuna geri kalan 95 tanesi torrent le selamlaşır bunu biz görüyoruz bu keresteler görmüyor mu?

Ghost of tsushima pc ye geliyor 16 mayıs da hiç haberim yoktu.Oynamadığım baba oyunlardandı çok iyi oldu.Çok reklamını da yapmadılar belki de ben görmedim uzun süredir pc çıkmasını bekliyordum.Fiyat baya tuzlu ama 1500 yazıyor epicte.Yerel fiyatlandırmayı kim göz ardı ediyorsa hiç kafa yok.100 oyuncudan 5 tanesi 1500 tl verir oyuna geri kalan 95 tanesi torrent le selamlaşır bunu biz görüyoruz bu keresteler görmüyor mu?
Pazarlamalarında hedef kitle olmadığımız için pek düşünebileceği bir durum değil onlar için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık