Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Açıklama yapılmış Reis, çeşitliliğe önem verip temsiliyet sağlayacaklarmış.

Costudes ilk kadının adı da kesh galiba.
Kral ''These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. I, and I alone, shall have the authority to stand in judgement over them. No other commander shall they have in battle nor in service. None shall bar them from me and none shall hamper or stall their mission. So it is decreed'' demiş iken. Neyse doğru düzgün aktarsınlar o da yeter diyelim. Şöyle bi baktım ikilemde gibiler de belli olmaz.

steam fps fest var meraklısı göz atabilir ama ya ben yaşlandım yada pek ilgi çekici oyun yok... listeye bişileri almışım ama beklediğim kadar indirim yok, ben listeye aldığımda 10-20 lira iken şimdi indirimli hali en az 150 lira falan olmuş sdşflkj bi iki oyun da değil hepsi böyle, o yüzden ayrılacak para değil. ölücülüğe devam

benim gözüme çarpan stalker bundle 145 lira şu an. stalker 2 elbette o yeni çıktı azıcık pahalı o.

önceden bilsem de hiç oynamadım gibi geliyor (yada internet kafede bi yerde oynadım da unuttum bilmiyorum) ama şu video baya ilgimi çekmişti. yapay zeka cidden aptal npclerden oluşmuyorsa hoş bi zorluk olur. zaten bi bunu attım sepete, listemde aklımı %90-99 indirimle çelecek oyunları da eklerim dayanamam. yine yoluncaz gibi

bedava oyunlarda şunu ekledim ben kütüphaneye

gelecek oyunlardan unrecord var belki listeye alırsınız. şu aşırı gerçekçi grafikler varmış gibi kandıran taktiksel fps oyunu

buna benzer yine bodycam diye bi tane var. az çok aynı ama unrecord singleplayer iken bu pvp

tabi bi de mouse var :d tekrar hatırlatmalık

bi de şöyle acayip bi oyun :S filistinli fps

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık