Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Lies of P için almıştım geçen, ama bir aylık alıp oyunla işim bitince kapatmıştım.
Geçen diablo için aldım o da sezonluk oyun. Yılda totalde 4 ay oynamazsın. Al kullan, işin bitince kapat daha mantıklı geliyor o yüzden. En azından şu fiyatlandırmalarla.

Aktif olarak kullanan insan alsın tabi canım.
Ben bunu almazdım normalde de Diablo'nun eklenmesi ve 13 aylık 960 liraya denk gelmesi kaçırılacak fırsat değil.

Ben yaptım. Ama ondan EA üyeliği işi yoktu. Önce 1 sene normal gamepass alıyordun sonra ultimate ile uzatıyordun.
Gamepassi ne zaman aldığı fark etmeden ea aboneliğinde oluyor. O yüzden ea oyunları da oynayabilirsin.
Yılda oynamaya değer 3 oyun her oyuna 1'er ay dersek ki ER gibi bir şey olmadığı sürece 1 ay baya optimum uzunluk, bu yatırım pek de mantıklı durmuyor 🤔
Gamepass+EA aboneliği+diablo 4+onlarca indie oyun ve birkaç ubisoft oyunu falan derken 1000 liraya şu zamanda daha iyi bir yatırım yok.

End game görmeden paçaları sıvamamak lazım bence ama tabi senin görüşün benim için blizzortun arpgsinden daha değerli.
@kekomancer Senin yine poe geçmişin var sen nediyorsun?

Gerçi Red senin de Lost ark geçmişin var. Benzer oyunlar.
End Game görmeden karar vermeyi doğru bulmuyorum arpglerde. Levelling kısmı eğlenceli ama bir tık fazla uzun olmuş.
Ben bunu almazdım normalde de Diablo'nun eklenmesi ve 13 aylık 960 liraya denk gelmesi kaçırılacak fırsat değil.
Valla ben de diablo oynayacağım ama her ay oynamayacağımı bildiğim için çok geldi o fiyat. Sezon başı çekerim gamepassi 1 ay raşlarım oyunu.
Gamepassi ne zaman aldığı fark etmeden ea aboneliğinde oluyor. O yüzden ea oyunları da oynayabilirsin.

Gamepass+EA aboneliği+diablo 4+onlarca indie oyun ve birkaç ubisoft oyunu falan derken 1000 liraya şu zamanda daha iyi bir yatırım yok.
Ne kadar oyun oynadığınla alakalı bir tercih bu. Yoksa gamepass+Ea+indie slotu kuru kalabalık gelebiliyor kimisine.

EA oyunları oynuyorum ama EA aboneliği farklı diye düşünüyordum.

End game görmeden paçaları sıvamamak lazım bence ama tabi senin görüşün benim için blizzortun arpgsinden daha değerli.

End Game görmeden karar vermeyi doğru bulmuyorum arpglerde. Levelling kısmı eğlenceli ama bir tık fazla uzun olmuş.

Valla ben de diablo oynayacağım ama her ay oynamayacağımı bildiğim için çok geldi o fiyat. Sezon başı çekerim gamepassi 1 ay raşlarım oyunu.

Ne kadar oyun oynadığınla alakalı bir tercih bu. Yoksa gamepass+Ea+indie slotu kuru kalabalık gelebiliyor kimisine.
Valla oyun kağnı gibiyse sümüğümü kıymam keko. Bakacağız artık ama illa güzel oyunlar düşer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık