Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Yani en az 200-250 saatim vardır Gamepass oyunlarında. Belki 1 kere atmıştır belki hiç... Gamepass dışı oyunlarda aynısı oluyor mu?
Hayır hocam, cyberpunk bitirdim sonra baldurs gate 3 oynadım atmadı. Ama soyle birşey var, gamepass ı ortak hesap olarak almiştım kendi xbox hesabima bagladım. Onla ilgili olabilirmi?

Gamepass'i hileli alma şeysi bitti sanıyordum. Üç yıllık olmasa da 13 aylık gamepass ultimate aboneliği 960 liraya alınabiliyor şu an. Görünce alayım dedim 13 ay iki üç zevk alacağım oyun denk getirsem bile bu paraya beleş sayılır.

Hayır hocam, cyberpunk bitirdim sonra baldurs gate 3 oynadım atmadı. Ama soyle birşey var, gamepass ı ortak hesap olarak almiştım kendi xbox hesabima bagladım. Onla ilgili olabilirmi?
Belki olabilir. Birinden oynarken diğerinden çıkış yapmayı dene. Çünkü ben epey bir saat geçirdim hiç böyle bir şey yaşamadım. Yaşadıysam bile 1 kere falandır.

Gamepass'i hileli alma şeysi bitti sanıyordum. Üç yıllık olmasa da 13 aylık gamepass ultimate aboneliği 960 liraya alınabiliyor şu an. Görünce alayım dedim 13 ay iki üç zevk alacağım oyun denk getirsem bile bu paraya beleş sayılır.
Nasıl ya? Hemen uzatayım. Benim 2026 mayıs ayında bitiyor. Ama 13 ay 960 çok iyi. Kesin alın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık