Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

İyi olur, son oynadığımda her şeyi kendim yapmaya çalışmıştım beceremeyince bırakmıştım, bu sefer çoğu şeyi teknik ekibe saldım ben taktikle transferle ilgileniyorum sadece. Bir de transfer yasağı yemişim neden bilmiyorum napacaksam elimdeki oyuncularla :(
3 büyükler değilse bonservis vermek yerine başlarda her zaman bedava oyunculara yönel. Para harcamamaya çalış bu yüzden. Ayrıca aramadan milli forma giymeyi en az 10 yapıp kaşarlanmış tabirini kullanabileceğimiz ünlü ve yaşlı topçuları alabilirsin. 1 tane alıp 1 sezon ekmeğini yiyorum ben mesela :D

Teknik ekibe bırakmana gerek yok. Kulüp çalışanlarından, antreman raporlarından hangi bölgelerde yıldızın düşük olduğunu, eksik olduğunu görüp ona göre antrenör alabilirsin.

3 büyükler değilse bonservis vermek yerine başlarda her zaman bedava oyunculara yönel. Para harcamamaya çalış bu yüzden. Ayrıca aramadan milli forma giymeyi en az 10 yapıp kaşarlanmış tabirini kullanabileceğimiz ünlü ve yaşlı topçuları alabilirsin. 1 tane alıp 1 sezon ekmeğini yiyorum ben mesela :D

Teknik ekibe bırakmana gerek yok. Kulüp çalışanlarından, antreman raporlarından hangi bölgelerde yıldızın düşük olduğunu, eksik olduğunu görüp ona göre antrenör alabilirsin.
Transfer yasağım kalksın dediğini denerim, bu sezon u-19 dan oyuncu alıp devam edicem artık.

800 saati geçmişim, bir kere düşmedi şu ayna. Bi de biz yapardık haritanın bir köşesinden diğerine 1 saniyede giden bir zoom build.
800 saat poe için çok değil. Mirror düşme oranı aşırı düşük zaten, 0,00003% civarı sanırım. Geçen lig mekanikten dolayı aşırı loot attı yoksa benim 2.5-3k saatim var mekanik olmasa yine düşüremezdim. Mekanik sağ olsun Mirror, mirror shard, Mageblood, Headhunter vs ne varsa farmladık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık