Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ben bi Ancestor Spirit'i gözden kaçırmışım diğerlerini kestim. Biraz da bitsin artık yeter dedim 64 saat sürdü. How Long To Beat 55 saat ortalama vermiş sırf ana görev için.
@kekomancer Datte kadar biliyorsundur oyunu pro oldun.
Valla ben demin mt gelmir haritasında söve söve oynadım. İlk runda kale içinde keşfe çıkamamıştım yol bulamayınca. Herhalde bu kadar bu map demiştim. Bugün ilizyon duvarı fark edip içeri girdim. Belki iki saattir dolanıp duruyorum. Bir yerleri keşif etmek için kıçımızın falan çarpması lazım. İnanılmaz acımasız oyun bu konuda.
Açık dünya Bloodborne yapsalar da onu oyansa keşke @kekomancer.
Plusta var diye indirip bakmıştım tee ne zaman.. 30dk sürmemişti silmem oyunu:d

Bu Allah’ın belası fıfadan nefret ediyorum ama hala oynuyorum, bir kaç hafta oynamıyorum sonra kafa dağıtımak için geri dönüp açıyorum sinir krizi geçirip çıkıyorum, sanki başka derdim yok gibi... net bu gece iyidir umarım yoksa kafayı yicem.

Valla ben demin mt gelmir haritasında söve söve oynadım. İlk runda kale içinde keşfe çıkamamıştım yol bulamayınca. Herhalde bu kadar bu map demiştim. Bugün ilizyon duvarı fark edip içeri girdim. Belki iki saattir dolanıp duruyorum. Bir yerleri keşif etmek için kıçımızın falan çarpması lazım. İnanılmaz acımasız oyun bu konuda.

Plusta var diye indirip bakmıştım tee ne zaman.. 30dk sürmemişti silmem oyunu:d
Bir elde seal diğer elde BB olacak. 190 lvl oldu çar. Statlarda o kadar çekingen kalmam da faith 80'e abanmayı düşünüyordum. Dex veya str'den birini de 50 yaparım diyordum. Dex vereceğim anlaşılan. Eyw^^
Başkan sen Elden Ring kötülemiyor muydun ya? :D Triyakisi olmuşsun.

Hogwarts Legacy alan var mı? Yani nasıl oyun almayı düşünüyorum ama ikna edilmem gerekiyor, malum 800 lira dlc'lerle beraber.

Edit: DLC'ler avataj sağlıyor mu?
Valla haftasonu gündemden de uzak kalmak için Hogwarts Legacy oynayarak geçirdim, zaten HP fanı olduğum için alacaktım el mecbur, arada 100 lira fiyat farkı varken de DLC ile beraber aldım ama herhangi bir avantajı var mı bilmiyorum.

Ya dediğim gibi HP fanı olduğum için zaten kötü bir iş olsa da ayıla bayıla oynayacaktım ama ben baya beğendim oyunu, kombat sistemi olsun, büyüler olsun, harita kullanımı olsun, paranın hakkını veriyor şu ana kadar, yaklaşık 15 saati devirdim sanırım, haritada hala daha gitmediğim yerler, yetişemediğim yan görevler, açık dünyada etkileşime girmediğim bir sürü NPC var, NPC etkileşimleri iyi değil ama çok da aramıyorum zaten, oradan oraya yürüyorum-uçuyorum, görsel-ambiyans-müzik olarak çok güzel olmuş oyun.

PC'de optimizasyon sıkıntısı var diyorlar, ben daha yeni kendime 3070 TI'li bir hazır sistem aldım, Ray Tracing+Ultra'da oynarken o fps düşüşünü-dalgalanmasını yaşadım ama RT kapadıktan sonra neredeyse 100 fps altına inmedi, dalgalanma da yaşamadım, açıkçası RT farkını da çok anlayamadım, zaten uzun yıllardır orta halli bir bilgisayarda oynarken yeniye geçince her şey güzel geliyor, ondan bu konuda çok objektif bir değerlendirme yapamam :D

Uzun lafın kısası, HP hayranı biri isen ve çok zora sokmayacak ise bütçeni bence al, oyna hatta şu an tam zamanı, insan kendini dünyanın içinde kaybediyor.

Valla haftasonu gündemden de uzak kalmak için Hogwarts Legacy oynayarak geçirdim, zaten HP fanı olduğum için alacaktım el mecbur, arada 100 lira fiyat farkı varken de DLC ile beraber aldım ama herhangi bir avantajı var mı bilmiyorum.

Ya dediğim gibi HP fanı olduğum için zaten kötü bir iş olsa da ayıla bayıla oynayacaktım ama ben baya beğendim oyunu, kombat sistemi olsun, büyüler olsun, harita kullanımı olsun, paranın hakkını veriyor şu ana kadar, yaklaşık 15 saati devirdim sanırım, haritada hala daha gitmediğim yerler, yetişemediğim yan görevler, açık dünyada etkileşime girmediğim bir sürü NPC var, NPC etkileşimleri iyi değil ama çok da aramıyorum zaten, oradan oraya yürüyorum-uçuyorum, görsel-ambiyans-müzik olarak çok güzel olmuş oyun.

PC'de optimizasyon sıkıntısı var diyorlar, ben daha yeni kendime 3070 TI'li bir hazır sistem aldım, Ray Tracing+Ultra'da oynarken o fps düşüşünü-dalgalanmasını yaşadım ama RT kapadıktan sonra neredeyse 100 fps altına inmedi, dalgalanma da yaşamadım, açıkçası RT farkını da çok anlayamadım, zaten uzun yıllardır orta halli bir bilgisayarda oynarken yeniye geçince her şey güzel geliyor, ondan bu konuda çok objektif bir değerlendirme yapamam :D

Uzun lafın kısası, HP hayranı biri isen ve çok zora sokmayacak ise bütçeni bence al, oyna hatta şu an tam zamanı, insan kendini dünyanın içinde kaybediyor.
Dün bir yayıncıdan izledim adamda 4090 varken bile optimizasyon sıkıntısı çekiyordu, herhalde oyun ps'e göre daha iyi bir sonuç veriyor. Bende almayı düşünüyorum ama dediğin gibi henüz pc'ye hazır değil gibi oyun benim pc'de öyle mükemmel değil o yüzden pc'yi yükselttikten sonra gireyim hepsine. Bütçe olarak sıkıntım yokta ona o kadar para veresim yok :)

Dün bir yayıncıdan izledim adamda 4090 varken bile optimizasyon sıkıntısı çekiyordu, herhalde oyun ps'e göre daha iyi bir sonuç veriyor. Bende almayı düşünüyorum ama dediğin gibi henüz pc'ye hazır değil gibi oyun benim pc'de öyle mükemmel değil o yüzden pc'yi yükselttikten sonra gireyim hepsine. Bütçe olarak sıkıntım yokta ona o kadar para veresim yok :)
Dediğim gibi benim yeni PC de çok çok üst bir makine değil, üst seviye girişi sayılır, RT kapayınca Ultra ayarlarda bir problem yaşamadım, ama bu kur ile oyun fiyatlarına ne olacağı belli değil, ben de çıkar çıkmaz almayı düşünmüyordum, indirim vs. yakalarız bir şey diyordum ama resmen zamnlanır korkusu ile aldım :D

Son konuşmaları kontrol ettiğimde bahsedildiğini görmedim eğer bahsedildiyse kusura bakmayın benim hatam görmedim.

The Legend of Zelda™: Breath of the Wild oyunun devamı olan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyunu geçtiğimiz tarihlerde çıkış tarihi verilmişti: 12 Mayıs.
9 Şubat Perşembe günü ikinci tanıtım videosu paylaşılan oyun aynı zamanda 70$'dan ön
siparişe açıldı. Ayrıca tabikide bi koleksiyon setide mevcut ama onun için fiyat belirlenmedi sanırım. Ama benim tahminim 100$ olacağı yönünde.

1. Tanıtım. 13 Eylül 2022

2. Tanıtım. 9 Şubat 2023

Ön sipariş 70$

Ayrıca ilk oyun DLC'leride dahil 19 Şubat'a kadar %33 indirime girmiş durumda. Bakabilirsiniz.

Büyüler nasıl ? Kitapların dışına çıkmışlar mı dark spell vuruyor muyuz mesela ? Bir kaç yayıncı izledim rakibi tutup yerden yere vuruyor da basit 2-3 büyü harici yoktu onda belki ilerde açılıyordur bilmiyorum da sorayım dedim.

Büyüler nasıl ? Kitapların dışına çıkmışlar mı dark spell vuruyor muyuz mesela ? Bir kaç yayıncı izledim rakibi tutup yerden yere vuruyor da basit 2-3 büyü harici yoktu onda belki ilerde açılıyordur bilmiyorum da sorayım dedim.
Avada Kedavra da dahil olmak üzere yasaklı büyülerin yanlış görmediysem hepsi var, daha bende de açılmadı maalesef, ana,yan hikaye ya da bazen öğretmenlerin verdiği görevler var, onların sonucunda açılıyor bazı büyüler, örnek olarak 15 saattir oynuyorum, Alahomora'yı daha yeni açtım :D

Büyüler güzel olmuş ve geliştirebilir, bir ana hikaye görevinden sonra talent tree geliyor, orada da karakter seviye atladıkça yetenek puanın geliyor, büyülerini geliştirebiliyorsun, çok fazla büyü olduğu için de 4'lü set halinde yapılmış, istediğin gibi düzenleyebildiğin, ondan da 4 tane ilk açıldığında kullanabiliyorsun, yani savaş esnasında rahatlıkla 16 adet büyüyü kullanabilirsin, farklı varyasyonlar denenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık