Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ousama ranking

Beğendiniz mi ?

• Evet, çok tatlıı.

• Hayır, çocuk muyum ben?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Övüldüğü kadar iyi bence, klişelerden uzak ve hikaye nasıl ilerleyecek gerçekten merak ettiriyor. Gözüme bazen hüzünden bazen sevinçten yaş getirdiğide oldu iki günde güncele geldim.

Çizimlerden dolayı ben bunu izlemem demiştim yine de bir iki bölüm şans vereyim dedim sonra bi baktım ki güncele gelmişim. Önyargı ile yaklaşmayın bir şans verin diyebilirim.

Hiruruk önerdi bana, yarın bi izleyeyim bakayım. Çizimlere bakınca Over the Garden Wall'i anımsatıyor bir yandan ama o kadar iyi olmasını da beklemiyorum. Çerezlik olarak güzel gider gibi. :)

Eyvallah gençler saygı duyuyorum görüşlerinize. Bir ara bakacağım. Mangası var mı varsa çizimleri ne kadar iyi ya da animesi birebir mangasına bağlı mı animasyon güzel mi? Onları da sormuş olayım da tekrar tekrar rahatsız etmeyelim.
Yapımcı stüdyosu Wit Studio, Shingeki no Kyojin Vinland Saga'yı falan yapmış stüdyo. Bölüm içi animasyonlar şu openinginden farklı ilerlemiyor, mangasına falan ben hiç bakmadım o konuda bilgim yok. Edit: Tekrar baktım bölümlerde openinge göre bir tık düşüyormuş kalite ama izlerken fark etmemiştim ben.

Son düzenleme:
bu serinin aşırı abartıldığını düşünüyorum, myanimelist puanı şuan 8.83! sonny boy daha iyiydi. sonny boy'u harcadılar matmazel-sama.

Eyvallah gençler saygı duyuyorum görüşlerinize. Bir ara bakacağım. Mangası var mı varsa çizimleri ne kadar iyi ya da animesi birebir mangasına bağlı mı animasyon güzel mi? Onları da sormuş olayım da tekrar tekrar rahatsız etmeyelim.
Mangası ingilizce olarak anime ile birlikte ilerliyordu o yüzden takip etmiyorum çizimleri öyle ahım şahım birşey değil ya normal manga işte diyip geçtim ben shsh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık