Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşe yaramaz adamları vereceğim tabiki, ne yapalım 20M yok, satana kadarda lig başlar. Sen satarsın nasıl olsa.

Pc geçince ben size teklif atayım, pazarlık yapalım. Şimdi havada kalıyor.
OOO o iş yaş benim en kötü ligin 3. haftasına kadar kadroyu toparlamam lazım daha adam alamadım düzgün ilk maçım Juve ile Ter Stegeni bile geliştirdim aldıktan sonra 10 M ye veremem :)

Henuz dostluk maci yapamiyoz galiba bildirimleri tamamlamalisiniz falan diyo
Valla ben bulamadım, nereden yapıyorsak artık. Üzerimize çok büyük oyunlar oynanıyor adaş.
OOO o iş yaş benim en kötü ligin 3. haftasına kadar kadroyu toparlamam lazım daha adam alamadım düzgün ilk maçım Juve ile Ter Stegeni bile geliştirdim aldıktan sonra 10 M ye veremem :)
Sanki para varda ben vermiyom, ilk maç Milan birde. Bak iyi düşün maç satarım ileride.:D

Valla ben bulamadım, nereden yapıyorsak artık. Üzerimize çok büyük oyunlar oynanıyor adaş.

Sanki para varda ben vermiyom, ilk maç Milan birde. Bak iyi düşün maç satarım ileride.:D
Ulan bari milletin içinde yazma ayıptır :D
Adam sattım 4 M param da var sağlam birini getireceğim kendime şuan dur bakayım :D
Dediğim gibi futbolcuları satarsan veririm peşin paraya sende ki futbolcuları alıpta satmak çok sıkıntı futbolcu piyasası çok dar daha 2-3 tane adam satabildim.
Eğer dersen ki daha sonra bana getir ışarıdan adam getireyim ?

:hoo:Olamaz...Yoksa... Bu sadece troysi-kun'un yapicagi seyler degil daha buyuk olaylar donuyor bu isin icinde.Butun premium biletliler bu camur bataginin icine batmis bizden,bizim isbirligi yapmamizdan korkuyorlar.Tipki 2 yonkou bulustugunda dunya hukumetinin soguk terler doktugu gibi

İşe yaramaz adamları vereceğim tabiki, ne yapalım 20M yok, satana kadarda lig başlar. Sen satarsın nasıl olsa.

Pc geçince ben size teklif atayım, pazarlık yapalım. Şimdi havada kalıyor.
Boşversen Stegeni ben sana Courtuisi ya da Oblakı kadronda +70 Kaleci hariç mevki farketmez piyasa değerine satma karşılığında getirebilirim.

Ulan bari milletin içinde yazma ayıptır :D
Adam sattım 4 M param da var sağlam birini getireceğim kendime şuan dur bakayım :D
Dediğim gibi futbolcuları satarsan veririm peşin paraya sende ki futbolcuları alıpta satmak çok sıkıntı futbolcu piyasası çok dar daha 2-3 tane adam satabildim.
Eğer dersen ki daha sonra bana getir ışarıdan adam getireyim ?
Ayıp mı maç satmak, en azından dürüstçe söylüyorum.:D

Sen adamı ver o zaman, parayı 10M peşin geri kalanıda sonra ödeyeyim. 2 taksit olarak öderim. 1-2 hafta içinde satarım nasıl olsa.

Ayıp mı maç satmak, en azından dürüstçe söylüyorum.:D

Sen adamı ver o zaman, parayı 10M peşin geri kalanıda sonra ödeyeyim. 2 taksit olarak öderim. 1-2 hafta içinde satarım nasıl olsa.
Ulan buzdolabı mı alıyosun taksitle :D zaten 12 M ye getirdim adamı üstüne geliştirdim sana nasıl 10 M ye satayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık