Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sir Crocodile Ne oldu, kısıtlı kadro ile aslanlar gibi savaşmış takım. Üzerime algı yaptın sırf şampiyon olabilmek için değer miydi?:(

@Will of D. Goku'ya üzgün olduğumu ilet, telin şarjı bitti, pc de yanımda değildi, maça taktik ayarlayamadım. Ona engel oldum, kendimi kötü hissediyorum.

@Sir Crocodile Ne oldu, kısıtlı kadro ile aslanlar gibi savaşmış takım. Üzerime algı yaptın sırf şampiyon olabilmek için değer miydi?:(

@Will of D. Goku'ya üzgün olduğumu ilet, telin şarjı bitti, pc de yanımda değildi, maça taktik ayarlayamadım. Ona engel oldum, kendimi kötü hissediyorum.
Bana mi oynadin la kendine oynadin ben zaten 2 puan öndeydim lafa bak.
Sen değil miydin maci verecem diyen berabere kaldin laf atmaya kalkiyon.
Ben sen ne dediysen sana dedigin laflari kendi yazimla dile getirdim.

Bazı arkadaşlar Goku'nun önünü kesmek için her yola başvuruyor sanırım ama lig bitince sonları hüsran olacak. :D

@gyjbsch Neden öncceki bildiimle glmemiş bana :( Vay şikeci vay hala maç satıyon utanmaadan.ama şampiyon yapacağın adama da çelmeyi taktın aferim sana :D ğlen içime doğmuş gibi İngiltere gene maçı satar demişim o da elini göğsüne atarak eyvallah yapmıştı:D
Çok üzüdü buün :( Ellerini açarak yuh be yuh diye homurdandı :D

Şu nalet beraberlikler yüzünden bende çok puan kaybettim be :( Troysi aayı açtı hınzır :D

@Sir Crocodile Yok lan sadece buyuk maçlar öncesiydi.Dün Almanya ile berabere kaldım.Defansif ooynattıydım 4-5-1 le.Aynı taktikle senle bir deneyim demiştim.
Beraberliğe abone olduk resmen ya.

Son düzenleme:
@gyjbsch Neden öncceki bildiimle glmemiş bana :( Vay şikeci vay hala maç satıyon utanmaadan.ama şampiyon yapacağın adama da çelmeyi taktın aferim sana :D ğlen içime doğmuş gibi İngiltere gene maçı satar demişim o da elini göğsüne atarak eyvallah yapmıştı:D

Şu nalet beraberlikler yüzünden bende çok puan kaybettim be :( Troysi aayı açtı hınzır :D

@Sir Crocodile Yok lan sadece buyuk maçlar öncesiydi.Dün Almanya ile berabere kaldım.Defansif ooynattıydım 4-5-1 le.Aynı taktikle senle bir deneyim demiştim.
Ara acikdi bakalim ne olacak. 6 puan yapsam garantileyecem de anca 4 e kadar ciktik son hafta almanya macim olmasa tamam da zorlu maçlarim var daha.
İyi gidiyorum bakalim ne olacak.
Son haftalar cok heyecanli geçecek gibi.

Benle hazirlik mac yapiyisun hep berabere. Bari haber versen yapacağini antremanda olan adamlarda oluyor. Onlari da oynatirim gelişirlerdi :)

Ara acikdi bakalim ne olacak. 6 puan yapsam garantileyecem de anca 4 e kadar ciktik son hafta almanya macim olmasa tamam da zorlu maçlarim var daha.
İyi gidiyorum bakalim ne olacak.
Son haftalar cok heyecanli geçecek gibi.

Benle hazirlik mac yapiyisun hep berabere. Bari haber versen yapacağini antremanda olan adamlarda oluyor. Onlari da oynatirim gelişirlerdi :)
Almanyaya takılsan bile arada bir puanın kalıyo daha onuda kusan şampi.....
Acelye geliyor be ondan.tamam söylerim.
Bu arada gelecek sezon kafamdaki lig anketini belirledim.

Almanyaya takılsan bile arada bir puanın kalıyo daha onuda kusan şampi.....
Acelye geliyor be ondan.tamam söylerim.
Bu arada gelecek sezon kafamdaki lig anketini belirledim.
Yine de zorlu maçlarim var. Diyorum ya bakalim ne olacak. Egee ispanya 1 mç daha tökezlerse tamam derim de suan kesin bir sey yok gibi :)

Ben her zaman ki gibi yine İngiltere diyorum :)

Goku'ya söyle rahat olsun tüm maçlarını kazansın, 33. hafta Troyysi'nin işini bitireceğim. En sonda yıkılmak ona daha fazla koyacaktır. Klasik fenerli sonunu yaşayacak.:D

Goku'ya söyle rahat olsun tüm maçlarını kazansın, 33. hafta Troyysi'nin işini bitireceğim. En sonda yıkılmak ona daha fazla koyacaktır. Klasik fenerli sonunu yaşayacak.:D
Bu neyin kafasi la 3-4 tane yiyeceksin sonra adama da gidip kusura bakma falan dersin sonra kendini daha fazla kötüleme bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık