Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takımı ayarladım taktiğe hiç bakmadım. Çok agresifte kalmış. Bir sonraki maça oynatacak defans kalmadı. 5 oyuncum cezalı ne yapacağımı bilmiyorum. Kaldım öylece ortada.

:( Yakıştı mı hiç sorarım sana @Riful bana gelince çelme tak ama söz konusu @Will of D. olduğunda kendi evinde maçı kaybet beni hayal kırıklığına uğrattın ama şampiyonluk yarışı daha bitmedi :cool:
Çünkü, o bana çalışıyor bu sezon...:a:
"Ben olamadım hiç olmazsa otağım olsun" kafasında.:a:
Şampi olacaksan elin güçlü olmalı.

@Riful Üzgünüm ortaak. Sş senin açından mucizeydi. Bende senin için olmaya karar verdim :(
Bana şans dile.:rolleyes:

Çünkü, o bana çalışıyor bu sezon...:a:
"Ben olamadım hiç olmazsa otağım olsun" kafasında.:a:
Şampi olacaksan elin güçlü olmalı.

@Riful Üzgünüm ortaak. Sş senin açından mucizeydi. Bende senin için olmaya karar verdim :(
@Riful yüzünden şampiyonluğu kaybedebilirim ama son haftaya kadar mücadele edeceğim o yüzden sakın kaybedeyim deme hep peşindeyim. Önümüzdeki maçta da sana kıyak yapıcam Münih geliyor benim sahama hadi iyisin :D

Eelinden geleni yap.:good:
Ama Ben daha çok senin içiin endişeleniyorum yarın :D işin zor.:(
Son 3*4 hafta çok zorlu benim belli olmaz.Hele bi lideri yakalayalımda.:at:

@Riful yüzünden şampiyonluğu kaybedebilirim ama son haftaya kadar mücadele edeceğim o yüzden sakın kaybedeyim deme hep peşindeyim. Önümüzdeki maçta da sana kıyak yapıcam Münih geliyor benim sahama hadi iyisin :D
Ligi ikinci bitirecek kadar puan al da benim 2 puan yüzünden şampiyonluğu kaybetmiş ol :p Zirve karışacağa benziyor. Zor işiniz zor, senin önündekilerin Münih hariç hepsiyle maçım var. Onlardan da alırım puan :)

Müthiş taktiğimi kulladığım bu maçı kazanarak şampiyonluğu hak ettin. Al senin olsun :p Benim liderle puan farkı 24'e çıktı. Artık şampiyon olamam herhalde ama belli de olmaz :oleyo: Yine de kalan maçlarımı kazanmalıyım, hem artık senin yararına benim kazanmam :rolleyes:

Ligi ikinci bitirecek kadar puan al da benim 2 puan yüzünden şampiyonluğu kaybetmiş ol :p Zirve karışacağa benziyor. Zor işiniz zor, senin önündekilerin Münih hariç hepsiyle maçım var. Onlardan da alırım puan :)
Geçen sezon sen şampiyonluğa giderken ben Will'i yenmiştim aynısını senden bekliyordum ama sen gittin banden puan aldın onu boş geçtin :artiz: bu dediğini yap hepsini yen bana taktığın çelmeyi unuturum söz:alkis:

Geçen sezon sen şampiyonluğa giderken ben Will'i yenmiştim aynısını senden bekliyordum ama sen gittin banden puan aldın onu boş geçtin :artiz: bu dediğini yap hepsini yen bana taktığın çelmeyi unuturum söz:alkis:
En iyi taktiğimi kullandım, oyuncularım formundaydı ama kaybettim. Gazete bile haber yapmış Rifuru iyi diye :a: Ama yenildim :agla:

Takımım artık iyi kaybetmem kolay kolay, senin önündekileri temizlerim sırayla bana bırak, sen kazanmaya bak :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık